Labās rokās: 5 kaķi no dzīvnieku patversmes “Ulubele”, kas gaida mīlošus saimniekus

8. Augusts, 2017

Mēs turpinām iepazīstināt rīdziniekus ar dzīvnieku patversmes “Ulubele” iemītniekiem. Šoreiz pastāstām par pieciem kaķiem, kurus vieno kopīgs sapnis: ikviens dzīvnieks vēlas nokļūt mīlošā ģimenē.


Foto: Riga.lv

Žoklītis ir aptuveni 10 gadus vecs runčuks - seniors. Mierīgs un draudzīgs kaķis kurš lieliski sadzīvo arī ar citiem kaķiem. Žoklīti nevar iemācīt iet nokārtoties speciāli tam paredzētajā vietā, tāpēc ieteicams Žoklīti adoptēt cilvēkiem ar privātmāju, lai runčuks varētu nokārtoties pagalmā.

Bonijs ir aptuveni 5 gadus vecs runcis. Ļoti mīļš un draudzīgs kaķis, kas sapņo par savu māju un mīlošiem saimniekiem. Diemžēl Bonijs neredz ar vienu aci, taču tas viņam nav traucēklis būt draudzīgam pret ikvienu – gan cilvēkiem, gan citiem kaķiem.


Foto: Riga.lv

Priekšnieks ir aptuveni 6 gadus vecs, ļoti patstāvīgs un neatkarīgs runcis. Viņš ļauj sevi paglaudīt, bet rokās gan nedodas. Parasti Priekšnieks pats izdomā, kad viņš vēlas kontaktu ar cilvēku un klāt nāk pats. Ieteicams runčuku adoptēt cilvēkiem ar privātmāju. Priekšnieks ir ļoti pieradis pie kaķenes Margo, kura arī mitinās patversmē, tāpēc vēlams būtu abus adoptēt kopā.


Foto: Riga.lv

Margo ir aptuveni 5 gadus veca kaķene – Priekšnieka draudzene. Arī Margo ir ļoti neatkarīga un labprātāk ar cilvēku komunicē no attāluma. Viņa noteikti nebūs kaķis, kas mīļosies un dzīvosies pa cilvēka klēpi vien. Margo kopā ar Priekšnieku nepārtraukti turas kopā, tāpēc ieteicams adoptēt abus kopā.


Foto: Riga.lv

Šis aptuveni 6 gadus vecais runčuks ir draudzīgs un laba rakstura. Patversmē runcis nonāca šī gada aprīlī, jo diemžēl viņa saimnieks devās aizsaulē. Runčuks ir kārtīgs mājas kaķis – ļoti tīrīgs, kārtīgs, kluss un mierīgs. Būs lieliski piemērots ikvienam kaķumīlim.