Labās rokās: 5 brīnišķīgi patversmes “Ulubele” kaķi gaida tieši jūs!

5. Jūnijs, 2018

Patversme “Ulubele” jau ilgus gadus kalpo kā simtiem suņu un kaķu mājas. Patversmes darbinieki mīl visus tās pūkainos un ausainos iemītniekus un katru dienu dara visu iespējamo, lai visiem klātos labi. Neskatoties uz to, bez mūsu visu palīdzības “Ulubeles” darbiniekiem nespēj veltīt katram dzīvnieciņam tik daudz uzmanības, cik gribētos. Palīdzēsim! Pastāstām par pieciem patversmes kaķiem un kaķenēm, kuri, iespējams, gaida tieši jūs!


Foto: Riga.lv

Visu savu mūžu, veselus septiņus gadus, Murka dzīvoja savās mājās, ar savu saimnieku un pat nevarēja iedomāties, ka reiz liktenis lems tā, ka viņa nonāks patversmē. Palikusi bez sava cilvēka, kaķene pakāpeniski pierod pie jaunās dzīves. Viņa vēlas atrast jaunas mājas un katru dienu nemanāmi pieglaužas patversmes apmeklētājiem: ja nu tas ir tieši šis cilvēks?


Foto: Riga.lv

Šis ūsainais strīpainis atrasts Maskavas ielā marta beigās. Jaunais kaķis (viņam ir ne vairāk kā trīs gadi) ar lielu uzmanību attiecas pret ikvienu, kurš ierodas ciemos, un ar interesi piedalās visur, kur vien iespējams piedalīties. Kaķis ir kastrēts un viņam ir veiktas visas nepieciešamās potes. Un paskatieties, cik saldi viņš prot žāvāties!


Foto: Riga.lv

Vēl viena patversmes “Ulubele” iemītniece – meitene ar kaķiem neierastu šokolādes nokrāsas kažoku. Viņa vēlas laiskoties pie kāda uz dīvāna vai sagaidīt ciemos savus jaunos saimniekus, kopā dzert tēju un klausīties interesantus stāstus.


Foto: Riga.lv

Melnbaltais pūkainis patversmē nonācis šā gada sākumā un ļoti vēlas beidzot atrast savas mājas. Kaķim ir aptuveni 4 gadi, viņš ir pilnā spēku plaukumā un ir gatavs dalīties priekā ar tiem, kuri ir gatavi pieņemt viņu pašu.


Foto: Riga.lv

Šis brīnišķīgi skaistais baltais kaķis, kurš, tāpat kā pārējie, dzīvo “Ulubelē”, nemitinās kopīgajā kaķu mājā, bet gan jaunajā mājā, kas paredzēti kaķu senioriem. Deviņu gadu vecumā viņš ir palicis bez saimnieka un tagad viņam nācies sagaidīt vecumdienas vienatnē. Kaķis ļoti vēlas, lai viss būtu citādi: viņš klusi ieskatās acīs un lūdz pavisam nedaudz siltuma.