Labās rokās: 12 kaķi no patversmes “Ulubele”, kas cer uz brīnumu

11. Aprīlis, 2017

Rīga.lv turpina iepazīstināt rīdziniekus ar patversmes “Ulubele” iemītniekiem. Pelēki, rudi un raibi, pieauguši un mazi – šos kaķus vieno viena lieta: tie visi dzīvo patversmē un sapņo par īstām mājām un mīlošiem saimniekiem.


Šī trīskrāsainā kaķenīte visdrīzāk tika pamesta kaut kur pilsētā, bet jebkurā gadījumā, mēneša laikā uz patversmi viņai pakaļ nav ieradies neviens. Šai skaistulei ir mazāk kā divi gadi un ar viņas maigo raksturu un draudzīgumu viņa kļūs par lielisku draugu jebkuram, un labi iederēsies ģimenē ar maziem bērniem. Mīļākā kaķenītes nodarbošanās – murrāt kā traktoram un sasveicināties ar patversmes apmeklētājiem, pastiepjot ķepiņu.

Foto: Riga.lv


Šai rudajai meitenītei ir aptuveni pieci gadi, patversmē viņa dzīvo no decembra, kad viņa aukstajā ziemā tika atstāta uz ielas pavisam viena. Ruds un pūkains kažoks un 5 kilogrami laimes – kas gan vēl vajadzīgs jaunam saimniekam?

Foto: Riga.lv


Šie divi kaķēni patversmē nonāca pirms dažām dienām ar veselu kaķu divīziju. Viņi abi kopā dzīvojuši pie savas mīļās saimnieces privātmājā, bet kādu dienu viss mainījās. Pēc draudzenes nāves abi nonāca “Ulubelē” – viņi ir vakcinēti un sterilizēti, bet pašlaik tiek pieradināti nokārtoties kastītē, jo agrāk lielāko daļu laika viņi ir pavadījuši ārā. Melnais kaķis ar dzintara acīm, kas izskatās kā uzzīmētas, jau vēlas, lai viņu noglaudītu un pie cilvēkiem dodas pats. Elegantais pelēkais kaķis pagaidām ieņem novērotāja pozīciju un pie jauniem cilvēkiem pierod lēnāk.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv


Šie divi kaķi nāk no tās pašas grupas, bet ir nedaudz bailīgāki. Pagaidām viņi guļ blakus un novēro patversmes apmeklētājus – ja nu starp viņiem ir jaunais saimnieks?

Foto: Riga.lv


Šo kaķi sauc Vasīlijs, viņam ir aptuveni 5 gadi un patversmes darbinieki raksturo viņu kā “vislieliskāko” kaķi. Ļoti jauks un audzināts, draudzējas gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Vasīlijam bijis neliels labdabīgs audzējs, kas veiksmīgi izoperēts un tagad kaķis ataudzē savu kažoku. Bet pagaidām viņam ir neliela zila apkaklīte.

Foto: Riga.lv


Šim brīnišķīgajam rudajam kaķim ir mazāk, kā 7 gadi. Viņš ir draudzīgs un runātnīgs (tikko kā tika pieminēts runātnīgums, kaķis to apstiprināja ar ņaudēšanu un murrāšanu). Ar nepacietību gaida ikvienu sarunu biedru!

Foto: Riga.lv


Šim kaķim gadījusies liela nelaime: mirusi viņa mīļā saimniece. Pavisam viens, bez brāļiem un māsām, viņš ir nonācis patversmē, kur lielāko daļu sava laika pavada, guļot kastē. Būtu skaisti, ja kāds palīdzētu šim kaķim atgriezt mīlestību viņa dzīvē – viņam ir tikai 4 gadi.

Foto: Riga.lv


Šī skaistuli uz ielas atrada nevienaldzīgi cilvēki. Kaķenītei ir aptuveni 8 gadi un viņa ar prieku aizvadītu savas vecumdienas pie gādīgiem un uzticīgiem cilvēkiem.

Foto: Riga.lv


Šim padzīvojušajam kaķim ir jau 14 gadi, bet veselība tam ir lieliska. Ļoti vēlas aizvadīt vecumdienas mājās, un tam ir nepieciešams pavisam maz: siltums, mīlestība un gādīga cilvēka ceļi, pie kuriem pieglausties.

Foto: Riga.lv