Kinoteātrī "Splendid Palace" noritēs labāko tūrisma filmu bezmaksas kino seansi

22. Maijs, 2019

24. maijā plkst. 17.00 kinoteātrī „Splendid Palace” (Elizabetes ielā 61) īpašā seansā izrādīs Starptautiskā tūrisma filmu festivāla „Tourfilm Riga” labākās īsfilmas. Ieeja seansā būs bez maksas. Ikviens interesents laipni aicināts!


gas domes organizētajā Starptautiskajā tūrisma filmu festivālā „Tourfilm Riga 2019”, kas ik pavasari notiek Rīgā, pulcējot dalībniekus no tuvākām un tālākām ārvalstīm, šogad kopumā tika iesūtītas 500 tūrisma īsfilmas no 46 valstīm.

Festivāla mērķauditorija ir gan ikviens interesents, kas vēlas gūt vizuālu informāciju par interesantiem tūrisma galamērķiem Latvijā un ārvalstīs, gan arī tūrisma nozares speciālisti.

Kā ierasts, festivālu ar savām filmām bagātinājusi arī Starptautiskā tūrisma filmu festivāla komiteja (CIFFT), iesniedzot īsfilmas, kas ar panākumiem startējušas festivālos citviet pasaulē.

No plašā pieteiktā īsfilmu klāsta oficiālajai vērtēšanai tika atlasītas 173 filmas. Starptautiskās žūrijas vērtēšanai šogad nodotas īsfilmas no tādām valstīm kā ASV, Kanādas, Austrālijas, Irānas, Indijas, kā arī teju visām Eiropas valstīm.

Žūrija ir noskatījusies un izvērtējusi visas festivāla dalībnieces, nosakot labāko tūrisma filmu katrā no astoņām nominācijām: tūrisma galamērķis - pilsēta, reģions un valsts, tūrisma produkti, tūrisma pakalpojumi, eko tūrisms, piedzīvojumu tūrisms un Latvijas tūrisma produkts.

Vairāk informācijas meklējiet festivāla mājaslapā www.tourfilmriga.lv vai Facebook lapā: https://www.facebook.com/tourfilmriga/