Kurš labdarības fonds sniedz atbalstu pēc ugunsgrēka, katastrofām?

19. Jūlijs, 2018

Karstajā gada laikā ugunsgrēki vienmēr gadās biežāk. Protams, labāk no traģēdijas ir izvairīties. Bet, ja tā ir notikusi, uzziniet, kur meklēt palīdzību.


Labdarības fonds "Pēc ugunsgrēka.lv" sniedz materiālu, finansiālu, psiholoģisku palīdzību un morālu atbalstu ugunsgrēkos un katastrofās cietušiem cilvēkiem. Vairāk informācijas www.pecugunsgreka.lv, vai zvanot pa tālruni 90067077 (maksa par zvanu EUR 1.42).

Lai palīdzētu cilvēkiem, kuri ir cietuši no ugunsgrēka vai dabas katastrofas, tika izveidots labdarības fonds ”Pēc ugunsgrēka”. Šā fonda dibinātāji ir cilvēki ar ugunsdzēsēja darba pieredzi, un zina kas ir ugunsgrēks. Vienam no viņiem ir 15 gadu ugunsdzēsēja darba pieredze, un viņš ļoti daudz pārzina, kādas var būt ugunsgrēka sekas. Fonda mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tam, cik grūti ir atgūties pēc tik briesmīga notikuma, kā ugunsgrēks. Ka pierāda prakse, ugunsgrēka cietušajiem nepieciešams pilnīgi viss. Fondam ir sava aprīkota noliktava, kur var ziedot sadzīves priekšmetus un tehniku.

Ja gribat ar kaut ko palīdzēt grūtā situācijā nonākušiem cilvēkiem, būsiet laipni gaidīti mūsu noliktavā pēc adreses: Buļļu ielā 45, Rīgā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00. Lūgums iepriekš sazināties ar mums pa tālruni: +371 20 110 020

Kāpēc apdrošināt dzīvokli?