Kur vērot Jaungada uguņošanu?

30. Decembris, 2018

Ne visiem rīdziniekiem Jauno gadu patīk atzīmēt pie mājas svētku galda , blakus rasola bļodai. Ir tie, kuri ar prieku sagaida jauno gadu ārpus mājas draugu kompānijā, priecīgiem svešiniekiem, galvaspilsētas viesiem un svētku kulmināciju - svinīgo uguņošanu.


Uguņošana, kā vienmēr, noritēs 11. novembra krastmalā un tas sāksies tieši pusnaktī, pēc svinīgās valsts vadītāja uzrunas brīdī, kad sāks skanēt pulksteņa sitieni.

Vizuāli māksliniecisko uguņošanas daļu īsteno uzņēmums "Fireworks Design", savukārt par muzikālo pavadījumu parūpēsies popugrupas "Musiqq" dalībnieks un solists Marats Ogļezņevs. Pēc svinīgās uguņošanas svinības turpināsies kopā ar grupu "Bermudu divstūris" un dīdžeju [Ex] da Bass.

Uguņošana būs vienlīdz labi redzama no abiem Daugavas krastiem, kā arī no tiltiem.


Patīkamākai atmosfērai krastmalā tiks iedegti ugunskuri, pie kuriem visi svinētāji varēs sasildīties, kā arī iegādāties tradicionālos Jaungada ēdienus un dzērienus. Visus, kuri būs sapulcējušies krastmalā, priecēs svētku egle "Sakta", kas ir viens no festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" objektiem.

Svarīgi!


Lai nodrošinātu patīkamu atmosfēru pasākuma norises vietā, visus, kuri ieradīsies, lūdz ievērot sabiedrisko kārtību un drošības pasākumus! Pasākuma norises vietā ir aizliegts ienest sprāgstvielas un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tāpat apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām lietām.

Bērni vecumā līdz 16 gadiem pasākumu var apmeklēt tikai vecāku pavadībā.

Vecākus lūdz pieskatīt savus nepilngadīgos bērnus. Sabiedriskajai kārtībai pasākuma laikā līdzi sekos Rīgas pašvaldības policija. Aicinām iedzīvotājus attiekties ar sapratni pret kārtības sargu darbu un ļaut viņiem veikt pārbaudes, lai svētki izdotos un paliktu atmiņā tikai ar patīkamiem pārsteigumiem.