Kultūrtelpās „Stropi” sākas bezmaksas pasākumu sezona

24. Maijs, 2017

Trešdien, 24. maijā, plkst. 19.00 Mežaparkā (Janševska prospekta un Atpūtas alejas krustojums) ar Ingas Gailes un Edgara Mākena muzikālu dzejas performanci tiks atklāta jaunās kultūrtelpas „Strops” pasākumu sezona.


Dzejnieces Ingas Gailes un mūziķa Edgara Mākena dueta „Stīgas” performance būs pirmais pasākums nesen atklātajā kultūrtelpā Mežaparkā, kurā visas vasaras garumā notiks regulāri kultūras, izklaides un dzīvesveida pasākumi, norišu kalendārā lielu ievērību pievēršot arī dzejas žanram un sarunu vakaru formātam.

Foto: publicitātes

Mobilās kultūras telpas „Stropi” no 20. maija darbojas Mežaparkā, Janševska prospekta un Atpūtas alejas krustojumā, kā arī Ķengaragā, Mazjumpravas muižas teritorijā.

Foto: publicitātes

Tuvākais pasākums Ķengaragā gaidāms ceturtdien, 25. maijā, plkst. 19.00, kad muzikālo sezonu atklās modernā folka duets „Pastakaste”, kurā muzicē Andrejs Grimms un Mare P. Ābele. Skanēs stāsti un dziesmas no jaunās koncertprogrammas „Visādas mājas”.

Foto: publicitātes

„Stropos” ikdienā iespējams aplūkot Mežaparka un Ķengaraga apkaimēm veltītu ekspozīciju, bet, tuvojoties nedēļas nogalēm, darba dienu vakaros un brīvdienās gaidāmi dažādi pasākumi.

Foto: publicitātes

Kultūrtelpas darbosies līdz pat 10. septembrim. Visus pasākumus varēs apmeklēt bez maksas.

Foto: publicitātes

Par aktualitātēm un pasākumiem mobilajās kultūrtelpās „Stropi” visas vasaras garumā, var uzzināt tīmekļa vietnēs www.riga.lv sadaļā „Latvijai 100”, www.kultura.riga.lv sadaļā „Aktuāli”, kā arī sociālā tīkla facebook.com/kulturtelpasstropi kontā.