Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" aizvadīts labdarības koncerts (FOTO)

27. Novembris, 2018

25. novembrī kultūras pilī "Ziemeļblāzma" noritēja ikgadējais Labdarības festivāls "Dvēseles Elpa 2018". Tradicionāli šis festivāls notiek novembrī un ir pieskaņots starptautiskajai cistiskās fibrozes dienai.


Festivāls "Dvēseles Elpa" apvieno lielu skaitu Latvijas radošo cilvēku un ir sirds siltuma un atsaucības simbols. Šī festivāla mērķis ir sabiedrības informēšana par ģenētisku saslimšanu - cistisko fibrozi, kā arī līdzekļu piesaistīšana svētku dāvanām pacientiem ar šo diagnozi, jo šīs slimības dēļ viņi svētkus nevar svinēt kopā.

Visas dienas garumā festivālā piedalījās dažādu žanru un paaudžu deju kolektīvi, mūzikas kolektīvi un solisti no visas Latvijas, kā arī burbuļšova un cirka burvju mākslinieki: vokālais ansamblis “Stariņi”, Janin Studio, Pērlīte, Sunrise, Vizbulītes, Anarkali, BHARATA, DANCING CRYSTAL , Rīgas 34.vidusskolas Mūsdienu deju grupa, N&A dance studija, Edem, Tamara Music studio , Stein studio, Stils, MS-studija, Elmira , Rudaga, Led show no Janin Studio , Burbuļu šovs Roberts Valdman, Magician Ms .Jeanna, Laima Samiņa, Samanta Kabakova, Roman un Ilja Kuprijan-Testeļec, Nadežda Kosenko, DK Dance Theater, Todes, Solo, Alegria, , Pērlīte,Sunrise , Bharata, A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola: Artūrs Vīndedzis, Aļona Vīndedze, Daniela Grugule un Kristiāna Podniece, Elīna Beļinska un Smaida Ščerbicka un citi.

Koncertam sekoja līdzi arī mūsu fotogrāfs:

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv