Krāsu košums NVO namā: izstāde “Latvijas simtgades laikapstākļu deķi”

4. Februāris

No februāra pirmajām dienām NVO namā (Rīga, Ieriķu iela 43A) skatāma biedrības “Labdarības projektu atbalsta centrs” sarūpēta izstāde “Latvijas simtgades laikapstākļu deķi”. Tie, kas ziemas balto un pelēko toņu vietā vēlas saņemt spilgtu krāsu devu, laipni aicināti uz NVO namu, jo izstāde pārsteidz ar krāsu košumu!


Izstādes organizatori stāsta par tās tapšanas ideju: “Katrs no mums atstāj kādu liecību nākotnei Latvijas 100gades gadā. Nav svarīgs formāts, bet vēstījums, ko gribam nodot mūsu nākamajām paaudzēm. Mūsu čaklās rokdarbnieces vēlas dalīties savā dāvanā Latvijai un pārsteigt ar saviem sirdsdarbiem, kā arī izcelt vienu no latviskajām iezīmēm – rokdarbus.”

Izstādē ir aplūkojams svētku gada laikapstākļu vijums deķos, spilvenos, grīdas celiņos un citos darbos. Katrai segai ir sava krāsu palete, sava temperatūras uzskaites vieta un sava rokdarbniece.

Izstādes atklāšana notiks 2019. gada 6. februārī plkst. 14.30.

Izstāde “Latvijas simtgades laikapstākļu deķi” NVO nama 1. stāva gaitenī būs skatāma līdz marta sākumam. NVO nams apmeklētājiem atvērts darbadienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00. Ieeja - bez maksas.