Kr. Valdemāra ielas nakts brauciens: kā piedalīties un kas par to jāzina?

25. Septembris, 2017

Jau par tradīciju kļuvusi tikko izremontēto Rīgas maģistrālo ielu atklāšana ar vērienīgiem nakts pasākumiem, kuros ikviens, kurš pārvietojas uz riteņiem –skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem – var savā starpā sacensties un izmēģināt jauno ceļa segumu.  Sestdien, 30. septembrī Rīgā notiks Kr. Valdemāra ielas nakts brauciens, kurā ikviens aicināts veikt 5.8 kilometru garu distanci ar skrituļslidām, skreiriteņiem vai skrituļdēļiem. Pieteikties braucienam iespējams līdz 29. septembra tīmekļa vietnē www.naktsbrauciens.lv.


Starts skrituļotājiem un skeiteriem tiks dots plkst. 23.00 pie Brīvības pieminekļa, bet brauciena apmeklētāji un dalībnieki starta vietā tiks gaidīti jau no plkst. 21.00, kur paredzētas dažādas aktivitātes, tajā skaitā skrituļslidošanas paraugdemonstrējumi, uzmundrinoša uzruna braucējiem, kā arī pēc brauciena būs mūziķu sveiciens, karsta zupa  un apbalvošana dažādās nominācijās.

Dalība Pasākumā ir BEZMAKSAS.

5,8 kilometru garais maršrutā sāksies pie Brīvības pieminekļa, virzīsies pa Brīvības bulvāri līdz Elizabetes ielai, tad pa tikko remontēto Kr. Valdemāra ielu līdz Zirņu ielai, kur būs apgriešanās vieta un tālāk atpakaļ pa Kr. Valdemāra ielu līdz Raiņa bulvārim, un tad līdz finišam, kas tāpat kā starts būs pie Brīvības pieminekļa. Brauciena laikā par pozitīvu noskaņu gādās dīdžeji trases muzikālajos punktos.

Dalībnieki startē 5,8km distancē ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem. (Dalībnieki var veikt vienu vai vairākus apļus; trase atvērta dalībniekiem līdz plkst. 01:00)

Šajā braucienā nedrīkst piedalīties ar velosipēdiem un žiroskūteriem. Šādi noteikumi pieņemti brauciena dalībnieku drošības dēļ. Visi transportlīdzekļi, kuri ir aprīkoti ar motoru, šim braucienam nav piemēroti. 

Braucējiem netiks kontrolēts laiks vai ātrums, tādējādi uzsverot, ka iela ir draudzīga visiem. Tiem, kam nebūs savu personīgo skrituļslidu, būs iespēja tās noīrēt starta vietā. Iznomāt varēs  skrituļslidas, ķiveres un aizsargus, longbordus un skrejriteņus. Nomas maksa slidām, longbordiem un skrejriteņiem 7 eiro, ķiverēm 3eiro un aizsargiem 2 eiro. Tomēr jārēķinās, ka inventāra daudzums var būt ierobežots. Inventāra noma un dalībnieku numuru izņemšana laukumā pie Brīvības pieminekļa jau no plkst. 16.00. 

Brauciena organizatori aicina dalībniekus neaizmirst par drošību un lietot aizsargķiveres, elkoņu un ceļu sargus, turklāt dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, tie ir jālieto obligāti.

Par transporta kustības slēgšanas laiku un satiksmes ierobežojumiem būs paziņots atsevišķi.

Reģistrācija

Reģistrēties Pasākumam var līdz 29.09.2017. plkst. 23:59 interneta vietnē www.naktsbrauciens.lv.  Reģistrācija ir bezmaksas.

Dalībnieki, kuri reģistrējušies līdz 29. septembrim, starta numurus var izņemt:

  • 30.09.2017. no plkst. 12:00 līdz 22:00 pasākuma centrā teltī pie Brīvības pieminekļa.

Reģistrēties dalībai Pasākumā iespējams arī 30. septembrī, no plkst. 12:00 līdz 21:00 pasākuma centrā teltī laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Vairāk lasiet naktsbrauciens.lv

Skrituļotāji pastāsta, kā aizvadīts Brīvības ielas nakts brauciens

Foto: