Kr. Valdemāra ielas nakts brauciena dalībnieki: sieviešu hokeja izlase, vienradži un cilvēks - lidmašīna

2. Oktobris, 2017

Rīgā katru septembri norit jau tradicionālais Nakts brauciens: šogad par sporta trasi tūkstošiem rīdzinieku tika izvēlēta tikko izremontētā Kr. Valdemāra iela. Portāls Riga.lv parunāja ar spilgtākajiem brauciena dalībnieki un uzzināja, kas palīdz izcelties pūlī, kā skūteri var nākt par labu un kāda ir jaunā Kr. Valdemāra iela.


Roberts

Foto: Riga.lv

Brīnišķīgs, patiešām labs pasākums. Patiesībā tie ir kā svētki! Mati man ir krāsaini tāpēc, lai arī dzīve tāda būtu – skaista, jautra, spilgta. Tāda tā ir – galvenais ir redzēt to no īstā skatu punkta!


Aņa un Aņa

Foto: Riga.lv

Man patīk braukt ar skrituļslidām un iespēja piedalīties Nakts braucienā kopā ar visu pilsētu mani ļoti iedvesmoja! Patiešām forša pieredze. Piedalos pirmo reizi, mani uzaicināja Aņa un es nedomājot piekritu. Pa jauno Valdemāra ielu jau biju braukusi ar mašīnu – tad dažās vietās vēl noritēja remontdarbi un visus sīkumus izbaudīt nevarēju. Bet es ar nepacietību gaidu, kad to varēšu izdarīt!


Kristīne un Irita

Foto: Riga.lv

Ideja piedalīties braucienā radās kopā ar vēlmi pārstāvēt mūsu sieviešu inline hokeja izlasi. Uzvilkām kreklus un aiziet! Izklaidēties, pabūt kopā, sen neesam braukušas ar skrituļslidām – jāizmanto pēdējā iespēja pirms ziemas. Bet šajos kreklos mēs piedalāmies spēlēs, tajos bijām pasaules un Eiropas čempionātos.


Foto: Riga.lv

Alīna

Es jau sen gribēju piedalīties Nakts braucienā, jau otro gadu par to dzirdu un nekādi nebija iespējams ierasties. Pastāstīju par to meitenēm, apsolīju, ka sapņa piepildīšanai man nepieciešama kompānija. Tas notika tā: “Jūs pie manis paliekat pie manis pa nakti un mēs dosimies pabraukāties ar skrituļslidām.” Braukt es protu, bet ir nedaudz bail pazust cilvēku pūlī – cilvēku šeit ir ļoti daudz!

Soņa

Mēs nolēmām, ka pūlī ir jāizceļas. Esmu vienradža kostīmā, jo tā ir vienīgā neparastā lieta manā drēbju skapī. Parasti es ar to vienkārši staigāju pa māju, bet šodien man parādījās iespēja tādai iziet cilvēkos. Runājot par skrituļošanu, man tas ļoti labi nepadodas, tāpēc par krišanu es domāju jau pirms starta!

Alisa

Es nesen nopirku vienradža kostīmu un nodomāju, ka jāuzvelk tas kaut kur. Ceru, ka pēc brauciena man nenokritīs kājas, jo skrituļslidas neesmu vilkusi jau divus gadus… Par Nakts braucienu iepriekš pat nebiju dzirdējusi, man par to pastāstīja draudzene un es viņai nolēmu pievienoties.

Jūlija

Es atnācu ar meitenēm un bija skaidrs, ka man ne tikai jāizceļas no kopējā pūļa, bet arī mūsu grupas – tādēļ arī spožie ananasi! Ceru, ka nesalauzīšu sev degunu, jo nebraucu diez ko labi. Tiesa, pirms starta ne reizi nenokritu, iespējams, ka tā ir veiksme.


Lidmašīna Aleksandrs un Lidmašīna Sergejs

Foto: Riga.lv

Aleksandrs: Man ar draugu prātā ienāca ideja, ka Nakts brauciena laikā mēs varētu kļūt par lidmašīnām. Piedalāmies pirmo reizi, tikai izklaidei.

Sergejs: Mēs te lidināmies. No lidojuma patiešām vēlējāmies iegūt tieši jautras, pozitīvas emocijas. Nē, lidot lidmašīnā uz skrituļslidām nemaz nav bīstami, mēs taču lidojam zemu.


Triatlonisti Roberts un Olga

Foto: Riga.lv

Roberts: Piedalīties šodien nolēmām vienkārši tāpat, lai izkustētos. Šie ir mūsu skrejriteņi, vecie un uzticīgie. Es tā pārvietojos diezgan reti, sieva biežāk. Jā, skrejriteni varētu nosaukt arī par sporta veidu, bet mums tas tomēr ir pārvietošanās līdzeklis, nevis sports. Tā, baudai, nevis sportiskai interesei. Reizēm gadās, ka negribas braukt ar velosipēdu, bet ar skrejriteni ir mierīgāk – var doties kaut uz muzeju un novietot to garderobē, bet ar velosipēdu tā nevar.

Olga: Tā kā Nakts brauciens nav sacensības, bet drīzāk kopīga izkustēšanās, kāpēc gan nepiedalīties? Ar skrejriteni vai velosipēdu cenšos pārvietoties, ja ārā ir labs laiks – dzīvoju Pļavniekos un no turienes līdz centram varu nokļūt diezgan mierīgi. Ja pilsētā jābrauc uz dažādām vietām, darīšanās, tad skrejritenis ir pat ērtāks.


Reinis

Foto: Riga.lv

Braucienā mēs vēlējāmies pareklamēt savu pārvietošanās līdzekli. Pasākums tam nebija paredzēts, bet mēs ar organizatoriem sarunājām: mums ļāva piedalīties ar noteikumu, ka brauksim mierīgi. Taču šī ir iespēja popularizēt drifta halles. Mēs nedzenamies pēc ātruma un rezultātiem, drīzāk braucam prieka pēc. Pēc pagājušā – Brīvības ielas – brauciena bijām ļoti apmierināti, tāpēc nolēmām atkārtot. Toreiz patika arī pati iela – ceru, ka ar Valdemāra ielu būs tāpat.