Koru olimpiāde: kurp doties un ko klausīties (programma)

18. Jūlijs, 2017

17. jūlijā Rīgā sākas 3. Eiropas koru olimpiāde un Nāciju Grand Prix. Vairāk nekā 10 tūkstoši dalībnieku no dažadam valstīm nedēļas laikā priecēs rīdziniekus un galvaspilsētas viesus ar skaistu mūziku. Piedāvājam lasītāju uzmanībai īsu pasākumu apskatu un saiti uz detalizētu programmu. Daudzi pasākumi pieejami ikvienam interesentam un ieeja tajos ir bezmaksas.


Pirmdien, sākot no plkst. 12.00 noritēja konkursu atklāšana, savukārt vakarā - vairāki draudzības koncerti. Šajā dienā rīdzinieki un galvaspilsētas viesi varēja izbaudīt gospeli, džezu, blūzu un garīgo mūziku.

Arī otrdien visas dienas garumā galvaspilsētā noritēs konkursi un koncerti, savukārt vakarā Rīgas Doma baznīcā uzstāsies mūsdienu skandināvu komponistu mūzika zēnu koru, vokālās grupas Nordic Voices, un citu mūziķu izpildījumā.

Tāpat arī pārējās dienās - jau no paša rīa kvalitatīvas mūzikas cienītāji varēs izbaudīt visdažādākos priekšnesumus.SĪKĀKA KONCERTU UN PASĀKUMU PROGRAMMA


Фото Sing in Riga 2017.


Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm