Konkursā meklēs valsts simtgadei veltīta muzikālā gaismas uzveduma autorus

29. Decembris, 2017

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu „Par Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīta muzikāla gaismas uzveduma koncepcijas izstrādes grupu”, lai izvēlētos autorus, kas iegūs tiesības izstrādāt un īstenot Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīto muzikālo gaismas uzvedumu 2018. gada 18. novembrī Rīgā, 11. novembra krastmalā.


Uzvedums ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību nacionālā pasākumu plāna norisēm un tiks veidots ar Kultūras ministrijas atbalstu .

Konkursā var piedalīties juridiskas personas, kā arī valsts un pašvaldības iestādes, piedāvājot gaismas uzveduma izstrādes grupu, kuras sastāvā ir speciālisti, kuriem ir nepieciešamā pieredze un zināšanas līdzvērtīgu projektu īstenošanā.

Konkursa nolikums pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”. Konkursa pieteikumi jāiesniedz līdz 2018. gada 29. janvāra plkst. 15.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5.