Konkursā meklēs labāko Vidzemes tirgus apsaimniekotāju

18. Decembris, 2019

Šonedēļ izsludinās konkursu Vidzemes tirgus teritorijas apsaimniekošanai, nomas tiesības piešķirot uz 30 gadiem un no nomnieka pieprasot 8 miljonu eiro lielu investīciju garantiju. To otrdien, 17. decembrī, preses brīfingā pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs un AS „Rīgas Centrāltirgus” (RCT) kapitāldaļu turētājs.


Kā norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs, pašreizējā Vidzemes tirgus nomnieka darbs nav bijis apmierinošs un drīz beidzas nomas līgums, tāpēc tagad konkursā meklēs jaunu un nopietnu teritorijas apsaimniekotāju. „Šāda 8 miljonu investīciju garantija tiks pieprasīta, lai konkursā piedalītos tikai nopietni investori. Teritorijai ir jāsaglabā tirgus funkcija, un mēs te negribētu redzēt lielveikalu. Šim projektam jābūt tādam, lai tas atdzīvinātu visu apkaimi,” uzsvēra domes priekšsēdētājs.

Līdz jaunā nomnieka atrašanai, ko iecerēts izdarīt līdz nākamā gada martam, Vidzemes tirgus teritoriju apsaimniekos RCT.

RCT valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks pauda prieku, ka šī iecere sākusi virzīties uz priekšu. „Vidzemes tirgum jākļūst par teritoriju, kur var ne tikai iepirkties, bet arī labi pavadīt laiku,” viņš piebilda.

Kā vēstīts, lai attīstītu Vidzemes tirgus teritoriju, 2019. gadā tika pasūtīta tās attīstības vīzija, ko izstrādāja SIA „Colliers International Advisors”. Atbilstoši tai Vidzemes tirgus attīstībai tiek plānots piesaistīt nomnieku uz 30 gadiem.

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64