Komponistu savienība aicina apmeklēt bezmaksas pasākumus

11. Oktobris, 2019

Kopš šī gada septembra Latvijas Komponistu savienības telpās tiek organizēts sarunu cikls ar mūsdienu latviešu komponistiem "Tuvplāns", kura mērķis ir veidot profesionālu diskusiju par komponistu darbību, viņu muzikālajām idejām un iedvesmas avotiem. "Tuvplāna" ietvaros gan sarunājamies, gan klausāmies komponistu mūziku, skatām un analizējam partitūras, veidojam diskusiju par mūsdienu mūzikas tendencēm.


Jau 15. oktobrī notiks saruna ar komponistu Ēriku Ešenvaldu. Pasākumu sākums pl. 18.00 un tas notiks LKS telpās (Baznīcas ielā 37-3).

Ēriks Ešenvalds (1977) ir viens no pieprasītākajiem mūsdienu latviešu komponistiem ar saspringtu pasūtījumu grafiku un neskaitāmiem atskaņojumiem visos pasaules kontinentos. Šajā sarunā komponists vēlas runāt par dabu un folkloru kā iedvesmas avotiem, par dažādību savos darbos un notikumiem no profesionālās komponista dzīves.

Nākamā saruna, 26. novembrī, būs ar komponistu Uģi Prauliņu, bet 10. decembrī ar Arturu Maskatu.

Pasākumu sākums pl. 18.00. Ieeja - bez maksas, taču lūgums pieteikt dalību pa e-pastu: komponisti.lv@gmail.com. Vairāk informācijas LKS mājas lapā.