Komitejas deputāti skatīs jautājumu par prostitūcijas ierobežošanu

17. Janvāris

Ceturtdien, 18. janvārī, plkst. 13.00 Rīgas domes (Rātslaukums 1) Portretu zālē Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti lems par jautājumiem saistībā ar prostitūcijas ierobežošanas noteikumu ievērošanu, kontroli un pārraudzību.


Sēdē ir aicināti piedalīties pārstāvji no Rīgas pašvaldības policijas, RD Labklājības departamenta Sociālo pakalpojumu administrēšanas nodaļas, LR Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizlūkošanas vadības pārvaldes un Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes, Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes Koordinācijas un kontroles pārvaldes, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un biedrības „Droša māja”.

2017. gadā Latvijā tika konstatēti 50 administratīvie pārkāpumi par prostitūcijas ierobežošanas noteikumu pārkāpšanu. No tiem 48 pārkāpumi konstatēti Rīgā. Valsts policijas reģiona pārvalde konstatēja 17 pārkāpumus, Rīgas pašvaldības policija – 31 pārkāpumu.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk