Koklētāju ansamblis aicina uz unikālu koncertprogrammu “Ludovico Einaudi elementā”

27. Decembris, 2018

28. decembrī plkst. 19.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks koklētāju ansambļa “Cantata” koncerts, kurā tiks atskaņoti Ludovico Einaudi skaņdarbi komponista Aigara Raumaņa aranžijā.


Kokli šodien noteikti var uzskatīt par populārāko latviešu tautas mūzikas instrumentu, tas ir visvairāk apcerētais un apbrīnotais latviešu mūzikas instruments. Ar kokli saistās senākās, varbūt pat visvairāk izpētītās spēles tradīcijas, tomēr mūsdienās ļoti lielu popularitāti gūst arī inovācijas un jaunrade. Tāpēc, balstoties uz kokles spēles un skanējuma plašajām iespējām, koklētāju ansamblis “Cantata” ir izveidojis jaunu un unikālu koncertprogrammu “Ludovico Einaudi elementā”.

Mūsdienu itāļu komponists Ludoviko Einaudi ir ieguvis plašu starptautisku atpazīstamību, uzstājoties ar savām kompozīcijām uz lielākajām Eiropas un Amerikas skatuvēm.

Līdz šim viņa mūzika bija reti sastopama latviešu mākslinieku repertuārā, līdz ar to klausītājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar pasaulē aktuālu mūziku neparastā un nedzirdētā tautas un profesionālo instrumentu salikumā.

Koncertprogrammā tiks iekļauti darbi no jaunākā L. Einaudi albuma “Elements”, kā arī viņa agrīnie darbi un improvizācijām piepildītās kompozīcijas no tautiskā albuma “Taranta”.

Koncertu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācija “Ave Sol”, atbalsta − Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Sv. Pētera baznīca.

Biļetes var iegādāties: www.bilesuparadize.lv, “Biļešu Paradīze” kasēs, kā arī 1 stundu pirms koncerta norises vietā.

Foto: publicitātes