Kokles ansamblis "Austriņa" aicina uz jubilejas koncertu

20. Aprīlis, 2017

Koncerts par godu kolektīva 35 gadu jubilejai noritēs piektdien, 21. aprīlī plkst. 18:00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē, Merķeļa ielā 13. Ieeja koncertā - bez maksas.


Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” Koklētāju ansamblis „Austriņa” ir dibināts 1981.gada nogalē.

Savu 35 gadu pastāvēšanas laikā „Austriņa” ir piedalījusies visos Dziesmu svētkos un koncertējusi Krievijā, Igaunijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Zviedrijā, Kanādā, Vācijā, Nīderlandē, Lielbritānijā, Šveicē, Austrijā, Čehijā, Serbijā, Melnkalnē, Polijā, Ukrainā, Itālijā, kur vienmēr tiek novērtēta kokles skanējuma burvība.

Atsevišķu „Austriņas” dzīves lapas pusi veido nometnes, kuras notiek vasarā un ziemā. Tiek apgūts ne tikai jauns repertuārs, bet arī prasmes kopīgi sadzīvot, saturīgi izklaidēties un izrunāt ikdienā neizrunāto. Liela vērtība ir tieši „Austriņai” veidotais repertuārs, kas sastāv no Ivetas Tauriņas oriģinālskaņdarbiem, aranžējumiem un tautas dziesmu apdarēm. Repertuārā iekļauti gan mūsdienu komponistu, gan klasiskā mūzikas skaņdarbi. Ierakstīti 5 CD.

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm