Ko Rīgas restorāni piedāvā jūsu atvasēm?

8. Septembris, 2017

Apsveicam, dārgās mammas un tēti, mācību gads ir sācies! Un kopā ar to – visi bērnu grafika prieki: skola-pulciņi-sports-mājasdarbi. Padalāmies ar informāciju par bērnu ēdienkartēs Rīgas restorānos – Live Rīga parteros. Jo reizēm tik ļoti gribas iepriecināt savus teicamniekus un mierīgi ar savām atvasēm pārrunāt jaunumus skolā.


Foto: ID Gourmet

Kafejnīcā “Zaļais Maksis” nav atsevišķas bērnu ēdienkartes, bet jums nenāksies uztraukties par to, ko ēdīs jūsu atvases: šīs iestādes pamatēdieni ir pica un pasta, kas nozīmē, ka viņiem ēdiens šeit noteikti ies pie sirds. Un, starp citu, picas pagatavošanai šeit tiek izmantoti ekoloģiski tīri milti. Turklāt ēdienkartē iespējams atrast arī salātus, zupas un gaļas ēdienus.


Restorāna “Etage” ēdienkartē jūs atradīsiet zupas, kuras vienmēr būs lieliska izvēle – vistas zupa ar dārzeņiem un zaļajiem zirņiem un frikadeļu zupa. Kā pamatēdienu var izvēlēties vistas filejas pirkstiņus ar kartupeļu biezeni, spageti ar sieru un tomātu mērci vai ceptus cīsiņus ar frī kartupeļiem. Desertā – pankūkas ar banāniem un saldējumu. Šeit nudien zina, kā iepriecināt mūsu mazos “gardēžus”. 


Foto: ID Gourmet

Restorānā “Riga Sunset Lounge” var vienlaicīgi izbaudīt skatu uz Daugavu un tajā pašā laikā sātīgi ieturēties. Šeit jūs varat bērniem pasūtīt vistas nagetes, frī kartupeļus, liellopa gaļas bumbiņas, ķirbju biezeni, pašgatavotus makaronus ar sieru vai plānās pankūkas (ar ogām, ievārījumu vai krējumu).


Restorāns “ID Gourmet” arī zina, ko bērni izvēlēsies ēst vakariņās. Šeit bērnu ēdienkartē jūs atradīsiet gurķu un tomātu salātus ar krējumu, kraukšķīgus vistas groziņus, pastu ar Boloņas mērci un pankūkas ar ievārījumu.


Ja ieskatīsieties restorāna “Bulevard 33” ēdienkartē, tās bērnu sadaļā atradīsiet daudz gardu un veselīgu ēdienu. Dārzeņu stienīši ar krējuma mērci, pašu gatavoti tītara gaļas ravioli, vistas gaļas buljons ar dārzeņu pērlītēm un rikotas siera ravioli, vistas gaļas cīsiņi ar kartupeļu biezeni, vistas filejas picatta ar frī kartupeļiem un tomātu mērci, mīklā cepta zandarta fileja ar kartupeļu salmiņiem, “Opera hotel kids club” burgers, plānās pankūkas ar šokolādes mērci un “Coca cola” saldējumu – ar to visu šeit varat palutināt arī savu bērnu. Bet no dzērieniem jūsu atvasēm tiek piedāvāti saldējuma kokteiļi vai karstā šokolāde.

Riga.lv apskatos iekļauti tikai restorāni, kafejnīcas un bāri, kas ir Live Riga un Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) partneri. Apskati netiek publicēti komerciāliem nolūkiem.