Ko par Lucavsalas bibliotēku domā lasītāji?

9. Augusts, 2017

Portāls Riga.lv devās uz Lucavsalu, kur kopā ar atpūtniekiem, bibliotēkas darbiniekiem un glābējiem mēs novērtējām salas pludmales bibliotēku.


Ļida

Foto: Riga.lv

Man šī bibliotēka patīk – iespēja lasīt svaigā gaisā ir lieliska un pievilcīga, tas ir tieši tas, ar ko ir vērts nodarboties vasarā. Bibliotēka ir noformēta stilīga, fonā – skats uz vecpilsētu. Kopumā ļoti forši!

Artjoms

Foto: Riga.lv

Ļoti brīnišķīga ideja, bērniem – rotaļu laukums, bet tiem, kuri ir vecāki – pludmales bibliotēka. Lieliski, ka tā ir bezmaksas un ir tik tuvu pludmalei, savas grāmatas līdzi nav jāņem. Būtu lieliski, ja grāmatu būtu vairāk, jo īpaši no klasiskās literatūras klāsta, bet domāju, ka piedāvājums tuvākajā nākotnē paplašināsies.

Karīna un Anita

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Šodien bibliotēkā ienācām pirmo reizi, iepriekš nekad nebija sanācis – te ir lieliski! Es paņēmu “Bembiju”, lai atgrieztos bērnībā, bet Anitai ir grāmata “100 mākslinieki”.

Samuils

Foto: Riga.lv

Man ļoti patīk ideja par šādu bibliotēku: kad ierodies ar bērniem, ir iespēja palasīt pašam, un arī bērnus nelielā bibliotēka motivē izvēlēties kaut ko viņu gaumei. Un vēl, lasīt grāmatas svaigā gaisā ir brīnišķīga doma, jo mēs ļoti bieži lasām piesmakušās telpās. Tāpēc, ja tu esi grāmatu tārps, bet tomēr gribas doties ārā, Lucavsalā ir gan grāmatas, gan svaigs gaiss.

Aļisa

Foto: Riga.lv

Pludmales bibliotēkas telts atgādina iglu un ļoti labi saskan ar apkārtējo vidi. Ir forši, ka pat tad, ja esi aizmirsis mājās savu grāmatu, pludmalē nebūs jāgarlaikojas – bibliotēkā ir liela izvēle interesantu žurnālu un grāmatu.

Endijs, glābējs Lucavsalas pludmalē

Foto: Riga.lv

Šogad bibliotēka izskatās daudz labāk: pagājušajā gadā tā bija kuba formā un vējainā laikā to šūpoja vējš. Tagad viss ir stabils un labi aprīkots, bērniem izveidoti galdiņi ar krēsliem, kur mierīgi varētu lasīt.

Emīls, 7 un Arturs, 10 gadi

Foto: Riga.lv

Mēs pludmales bibliotēkā esam pirmo reizi un mums šeit ļoti patīk!

Evija, pludmales bibliotēkas darbiniece

Foto: Riga.lv

Es strādāju Rīgas Centrālajā bibliotēkā jau 13 gadus, Imantas filiālē. Ideja par pludmales bibliotēku ir lieliska, bet šeit vajadzētu piesaistīt vairāk lasītāju. Domāju, ka pilsētnieki vēl nav pieraduši pie tā, ka tik tuvu centram ir vieta, kur iespējama patīkama un daudzveidīga atpūta.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm