Kino seanss senioriem "Splendid Palace": aicina uz filmu ar Katrīnu Denēvu

27. Oktobris, 2017

Kinoteātris “Splendid Palace” turpina ierastos senioru seansus, piedāvājot 31. oktobrī pulksten 13.00 noskatīties filmu “Cita sieviete”, kurā ļoti emocionālā lomā iejutusies izcilā aktrise Katrīna Denēva.


Filma stāsta par nopietno, gudro Klēru, kuras ierasto dzīves kārtību, šķiet, nespētu mainīt nekas, jo saprātīgums un savaldība viņu pasargā no ārējās pasaules satricinājumiem. Dzīvoklis Parīzes piepilsētā, burvīgs dārzs, iemīļots darbs, pieaudzis dēls - visi apstākļi, lai negaidītu pārmaiņas, baudītu rutīnas caurausto esību un par lielu ķibeli uzskatītu nevietā atstātu auto.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Kinoteātrī "Splendid Palace" 31. oktobrī plkst. 13.00! Ieeja senioriem - 3.00 EUR.  Biļetes pieejamas kinoteātra kasē un www.splendidpalace.lv.

Arī turpmāk katra mēneša pēdējā otrdienā plkst. 13.00 uz īpašu seansu kinoteātrī “Splendid Palace” tiks aicināti gados vecākie kino cienītāji, lai senioriem ērtā laikā un par īpaši izdevīgu cenu dotu iespēju noskatīties kādu no labākajām repertuāra filmām.

Foto: publicitātes