Kalnciema kvartāls: Ziemassvētku tirdziņš un brīvdienu pasākumi

13. Decembris, 2018

15. decembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks Ziemassvētku tirgus, kura laikā pie mums viesosies izdevniecība "Liels un mazs". Aicinām Brūnās mājas zālē ar kādu karstvīna glāzi lieliem un šokolādes krūzi maziem uz bērnu grāmatas lasījumiem kopā ar autoriem. Dalība bez maksas.


Foto: publicitātes

16. decembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla Ziemassvētku tirgū Jums līdzi posīsies visskaistākās eglītes, atradīsiet un, iespējams, paši izveidosiet unikālas un sirsnīgas svētku dāvanas, kā arī tiksiet pie oriģināliem dekoriem. Neiztrūkstoši būs arī sarūpēti gardi vietējie produkti svētku galdam. 16. decembrī plkst.

12.00-14.00 notiks Ziemassvētku piparkūku darbnīca Brūnās mājas zālē, kurā bērni varēs paši cept piparkūkas no koka formām. Kokgriezēji Sarmīte un Jānis Baloži izgatavo piparkūku formas ar vēsturiskiem motīviem un radošajās darbnīcās māca bērniem cept piparkūkas. Turpat uz vietas būs iespējams arī šīs piparkūku formas iegādāties. Dalības maksa – 2 eiro.

Papildus gan darbadienās, gan brīvdienās iesakām apmeklēt arī Kalnciema kvartāla galeriju, kur no 3. decembra katru nedēļu saimniekos kāds cits Ziemassvētku pop-up veikals. Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.