Kalnciema kvartāls 9. februārī ielūdz uz Meteņu svinībām!

31. Janvāris

9. februārī Kalnciema kvartāls aicina lielus un mazus apmeklētājus tērpties košās maskās un kopā ar tautas mūzikas grupu Teikas Muzikanti doties saulgriežu rotaļās, vizināties ar karuseli, nogaršot Meteņu ēdienkarti un kopā ar dziesmām un dejām aizvadīt ziemu. Tie, kuriem nav savas maskas, aicināti to izgatavot bezmaksas darbnīcā ar homo ecos:.


Pavasara gaidīšanas noskaņās Kalnciema kvartāla tirgotāji Jūs sagaidīs nāves, mošķa, dzērves, kazas vai citā ķekatnieka veidolā un aicinās uz Meteņu mielastu – bērni varēs cept bļīnus (tradicionālās rudzu pankūkas) latgaļu gaumē un ēst uz ugunskura vārītu branga zupu kopā ar "Tirgus brāli". Par siltu karstvīnu un zāļu tējas krūzi parūpēsies Vīnu veikals. Tā kā tradicionāli Meteņi tiek gaidīti ar prieku, lieli un mazi aicināti vizināties ar Kalnciema kvartāla karuseli.

No plkst. 12.00 līdz 14.00 Meteņus Kalnciema kvartāla pagalmā ieskandinās tautas mūzikas grupa Teikas Muzikanti, kas iesaistīs apmeklētājus jautrās rotaļās, dziesmās un dejās. Jauniešu tautas mūzikas grupa tirgus laukumu pārņems divas reizes: plkst. 12.00 un 13.00.

Paralēli muzikālajiem priekšnesumiem no plkst. 11.00 līdz 14.00 tradicionāli netradicionālu Meteņu lāča, dzērves, nāves vai kazas masku palīdzēs sarūpēt biedrība homo ecos:, kas, izmantojot tik vienkāršus materiālus kā plastmasas pudeles un audumu atgriezumus, atdzīvinās bērnu fantāziju un kopīgi radīs ķekatnieka kopskatu. Darbnīcu atbalsta sociālais uzņēmums Otrā Elpa.

Dalība bez maksas.

Programma tiks papildināta.