Kalnciema kvartālā norisināsies Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgus

11. Jūnijs

Šī gada 15. jūnijā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi notiks Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgus. Visas dienas garumā varēs iepazīt jaunos uzņēmējus, kuri attīsta savu uzņēmējdarbību un rada jaunus produktus 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā.


Visas dienas garumā varēs iepazīties ar uzņēmēju produktiem - koka priekšmetiem no Qinn Designs, METTA STEEL un Midmini, kvalitatīvu pārtiku no Mazo lāču putra, Pupuchi, BrainBerry Foods, Smuk' dāvan', Latvijas kafijas grauzdētavām KUUP Kafijas Grauzdētava un Curonia Coffee Roasters, velo ražotājiem BS bicycles un VENTA, apģērbu zīmoliem Be-with, SANPO, MAASA, Baiba Ladiga - conceptual fashion design, Nature King, Lil House un KateHaa bērnu produktiem un daudz ko citu. Padomāts būs pat par cilvēka labāko draugu - suni, piedāvājot kopjošas ziedes no DOGSBOX. Ar produktiem iepazīstinās vēl daudzi un dažādi zīmoli.

Visas dienas garumā Spēļu bedrē varēs rotaļāties ar Lil House un MIDMINI bērnu mēbelēm, kā arī tikt pie burvīga sejas zīmējuma ar BioKidd dabīgās sejas krasām. Kopā ar Vīnkalnu Ceļojošo Picēriju varēs izcept īpašu picu, bet ķermeni izvingrināt JOJO Rotaļu jogas nodarbībā. Par īpašu sarunu Cukurs ir visur! KO DARĪT? parūpēsies Be - with.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgu.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: inkubatori.magneticlatvia.lv