Kalnciema kvartālā norisināsies "Etsy" tirgus

12. Augusts, 2019

Ņemot vērā to, ka Kalnciema kvartāla tirgū jau daudzus gadus piedalās starptautiskās tirdzniecības platformas Etsy tirgotāji no Latvijas, 17. augustā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks "Etsy" tirgus. Šajā dienā norisināsies bērnu darbnīcas un neformāla tikšanās ar Etsy un Kalnciema kvartāla tirgotājiem, lai dalītos savstarpējos biznesa padomos. Šoreiz piedalīsies 20 “Etsy" tirgotāji, gan tādi, kas tikko sākuši savu uzņēmējdarbību, gan pieredzējuši amatnieki.


Programma:

Plkst. 10.00-16.00 - pie skatuves Etsy veikala “LACIS original" vadītājs Ritvars mācīs kā izveidot personalizētu ādas aproci vai ādas atslēgu piekariņu, izvēlēties krāsu ādai, atslēgu riņķim, kniedei vai pogai. Tiem, kuri nesteigsies, būs iespēja ādas malas apstrādāt tāpat kā to dara “LACIS original" - pulējot ar ūdeni un bišu vasku, kā arī izmēģināt kā ir šūt ar rokām.

Plkst. 12.00-15.00 - starptautiskā grafikas festivāla "Printmaking In" rīkotajā grafikas darbnīcā kā lieli tā mazi varēs uztaisīt sausās adatas tehnikā darbus uz papīra: аr speciālu adatiņu varēs izgrebt plastikas plāksnītē zīmējumu un tad to nospiest uz papīra ar spiedes palīdzību.

Plkst. 14.00-15.00 Brūnās mājas zālē notiks diskusija par tirdzniecību Etsy platformā. Piedalīsies Rita no zīmola “DER DESIGN", kas dalīsies pieredzē, kā ir vadīt Etsy veikalu un piedalīties Kalnciema kvartāla tirgū. Guna iepazīstinās ar alternatīvu internetveikalu “forkids.love", ar kura palīdzību tiek eksportēti rokdarbnieku darinājumi bērniem. Zīmola “RÜ adījumi" autore Rūta pastāstīs par Etsy platformu kā iespēju savai mājaslapai. Visi laipni aicināti uzdot sev interesējošus jautājumus.

Sekojiet aktuālajai informācijai: