Kafijas pauze Rīgas Centrāltirgū: kurp doties?

6. Decembris, 2017

Patiesībā Rīgas Centrāltirgus jau sen vairs nav tikai pilsētnieku pulcēšanās vieta. Šeit norit koncerti un izstādes. Šeit ierodas gardēži un vadošo restorānu šefpavāri. Un reizēm pat ienāk, lai iedzertu kafijas tasīti. Starp citu, kafija šeit ir lieliska! Turklāt mazās kafejnīcas un konditorejas ir izkaisītas visā tirgus teritorijā. Tāpēc ir vērts kaut reizi ienākt šeit, lai pabrokastotu.


Piemēram, piena paviljonā ir kafejnīca, kurā ir liela visdažādāko konditorejas izstrādājumu izvēle: bulciņas ar krēmu, biezpienu un sieru, pīrādziņi ar gaļu, speķi, olām un sīpoliem, kliņģeri, ar pūdercukuru apkaisītas biezpienmaizītes un belaši. Šeit tiek gatavota arī kafija, turklāt par diezgan zemām cenām, starp citu – tikai 45 centi par espresso tasīti.  

Sakņu paviljonā atrodas konditoreja “Elande”. Lūk, tā ir paradīze saldumu mīļiem: eklēri, krēmšnites, napoleoni, skudru pūžņi un biezpiena mājiņas. Nedaudz tālāk – virtuļi. Tos cep uz vietas un pasniedz ar kafiju, kapučīno vai kakao – pēc jūsu izvēles. Taču kūciņas un bulciņas šeit vienmēr ir svaigas – jau no paša rīta dos jums enerģiju!

Palūkojoties apkārt, pamanīsiet, ka kafiju un bulciņu šeit var nopirkt tikai par 60 centiem, bet kafiju ir iespējams iegādāties arī pupiņās vai maltu, lai nestu to mājās – kā katrs vēlas.

Un, protams, vismājīgākā vieta – “Coffee Tower” sakņu paviljonā. Pašu gatavoti konditorejas izstrādājumi, sendviči, mini picas, kuras tiek gatavotas uz vietas, lieliska kafija un mājīgs stūrītis, kas atrodas nomaļus no tirgus plača. Bet cenas šeit ir nedaudz augstākas. Espresso – 1,20 eiro, cepumi – 50 centi. Taču īsts barista pat ar zīmējumu piena putās padarīs garastāvokli labāku.


Rīgas Centrāltirgus darba laikus iespējams uzzināt šeit 

Informācija pircējiem pieejama šeit

Bet šeit atrodama informācija pārdevējiem