Kādus ziedus piedāvā Rīgas Centrāltirgus pirms 8. marta?

7. Marts, 2017

Gaišākie, spilgtākie un skaistākie gada svētki – 8. marts priecē ar smaržīgām pavasara puķēm, izskan ar sirsnīgiem apsveikumiem un lutina ar skaistu dāmu smaidiem. Dārgie vīrieši, lai šajā dienā neviena rīdziniece nepaliktu bez uzmanības, nododam jums visu nepieciešamo informāciju: Rīgas Centrāltirgus ziedu izvēle un cenas par godu Starptautiskajai sieviešu dienai.


  • Rozes – от 0.80 – 2.00 eiro/ gab.
  • Krūmrozes – 1.00 – 1.20 eiro/ gab.
  • Neļķes – 0.50 – 0.60 eiro/ gab.
  • Tulpes – 0.40 - 0.60 eiro/ gab.
  • Īrisi – 0.50 eiro/ gab.
  • Kallas – 1.00 eiro/ gab.
  • Krizantēmas - 1.00 – 1.20 eiro/ gab.
  • Gerberas – 1.30 eiro/ gab.
  • Gatavas buķetes no dažādām puķēm – no 4 eiro par buķeti.

Foto: Riga.lv

Aleksandrs Šuņins, Rīgas Centrāltirgus Mārketinga nodaļas vadītājs:

- Tirgus… Varētu šķist, ka šeit nav nekā romantiska. Nepareizi – tā nebūt nav! Tieši Centrāltirgus ir vieta, kur var (un, atzīmēju - vajag) meklēt un atrast lietas, bez kurām grūti iedomāties 8. marta svētku romantiku.

Krāsu un ziedu pārbagātība šeit ir pilnīgi pašsaprotama, par to runāt nav vērts. Kas vēl? Produkti svētku galdam, protams! Gaļas paviljons ir pilns ar gardumiem, kas lieliski piestāvētu dāmām ar raksturu (jo dažām garšo arī asiņaina gaļa), letes ar pikantām lietām, viegli zivju ēdieni, izsmalcinātas, dabīgas jūras veltes, lai izteiktu savas jūtas. Protams, vīns! Protams, sieri! Un sveces.

Vīrieši, mums ir viss! Tātad, tā: mašīnu – stāvvietā, paši ātri dodieties uz tirgus letēm! Galu galā, mums jāciena mūsu rīdzinieces, un ar garšām mēs varam parādīt, kāda ir atšķirība starp labi un ne tik labi nosvinētiem svētkiem.

Bet jūs, mūsu dārgās, gudrās un skaistās dāmas – apsveicam svētkos! Ticiet, mēs jūs novērtējam un mīlam katru dienu – vienkārši reizēm par to aizmirstam atgādināt. Tāpēc piedodiet: jūs galu galā arī esat arī augstsirdīgas.

Foto: Riga.lv

Inese: Rīgas Centrāltirgus ziedu paviljona pārdevēja:

- Marts ir pavasara vēstnesis, tāpēc 8. martā vīrieši meitenēm pārsvarā pērk tulpes un, protams, dārgus ziedus – rozes, tas vienmēr ir lieliski piemērots variants. Šogad mums jau ir lieli pasūtījumi pēc buķetēm no vairāk nekā 50 ziediem. Skaistums! Īpaši patīkami ir pildīt šādus pasūtījumus, jo ziedi vienmēr ir skaisti, bet šādā daudzumā – vēl jo vairāk! Vīrieši, dāvājiet meitenēm ziedus, tas viņas padarīs laimīgākas!