Kādas jaunas atlaides pieejamas "Rīdzinieka kartes" īpašniekiem?

26. Janvāris, 2018

“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem turpmāk ar atlaidi būs iespējams norēķināties par uzņēmumu “Childspace” un “Baltic Business Consulting”. “Rīdzinieka kartes” lietotājiem pieejamas jau 50 dažādas atlaides.


“Rīdzinieka kartes” lietotāji, elektroniski reģistrējot “Rīdzinieka karti”, saņems 10% atlaidi visiem interaktīvā centra “Childspace” piedāvātajiem pakalpojumiem, tāpat tiek piedāvāta 
10% atlaide grāmatvedības pakalpojumiem uzņēmumā “Baltic Business Consulting ".
 
“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, šobrīd pieejamas jau 50 dažādas atlaides, tās iespējams apskatīt “Rīdzinieka kartes” mājaslapā www.ridziniekakarte.lv. Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.
 
Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.