Kā pieteikties Vecāķu BEACH FEST 2019?

21. Maijs

No 5.līdz 8.jūnijam Vecāķu pludmalē norisināsies šīs vasaras lielākais pludmales volejbola pasākums BEACH FEST 2019, kas uz 20 pludmales volejbola laukumiem vienkopus pulcēs jauniešus, amatierus un Latvijas labākos pludmales volejbolistus.


Vecāķi vēsturiski ir viena no svarīgākajām pludmales volejbola teritorijām Latvijā, te pagājušā gadsimta 80.gados laukumus palīdzēja izveidot volejbola entuziastu grupa. Un tieši šeit pirms 30 gadiem norisinājās viens no pirmajiem oficiālajiem pludmales volejbola turnīriem – ‘Vecāķi 89’. Šogad atjaunojot tradīciju, Vecāķu BEACH FEST piedāvā četras pludmales volejbola turnīru piepildītas dienas. Vecāķu BEACH FEST 2019 - pludmales volejbola svētki visiem, tiem, kas ir iesācēji, gan tiem, kam pludmales volejbols ir dzīvesveids.

Katrs turnīrs pēc grupu izspēlēm tiks sadalīts divās daļās, lai visa līmeņa dalībniekiem būtu iespēja izmēģināt savus spēkus uz laukuma un kārtīgi izspēlēties pludmales volejbolu.

  • Amatieru turnīri sāksies jau 6.jūnijā plkst.17:00 ar Vecāķu Karalis & Karaliene turnīru.
  • 7.jūnijā pēcpusdienā pēc plkst.16.00 notiks Vecāķu Open turnīrs.
  • 8.jūnijā no plkst 12.00 aicināsim spēlētajus uz MIX un Senioru turnīriem.

Pieteikšanās turnīriem sāksies 2019.gada 27.maijā O-Sands mājas lapā www.o-sands.lv.

Vecāķu BEACH FEST 2019 rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar biedrību ‘Šmēdi’, pasākumu atbalsta garšīgākais ēdināšanas zīmols LIDO, bērnu un jauniešu sporta lieldraugs MAXIMA, gādīgākais videi saudzīgo tehnoloģiju ieviesējs Ekoosta, kā arī Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Tautas sporta asociācija, Latvijas Universitāte, Pafbet.lv, Latvijas Volejbola federācija, Pludmales volejbola klubs Bloks, Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija.