Kā piedalīties Brīvības ielas Nakts braucienā? (Brauciena karte)

26. Septembris, 2018

Par iecienītu tradīciju jau ir kļuvusi nakts braucienu rīkošana izremontētajās Rīgas maģistrālajās ielās, un šo braucienu laikā ikviens skrituļslidu, skrituļdēļu vai skrejriteņu īpašnieks var izmēģināt jauno ielas segumu. Rudens brauciens noritēs sestdien, 29. septembrī un dalībniekiem tiek piedāvāts pārbaudīt Brīvības ielas segumu 5 kilometru garumā.


Trases garums būs 5 kilometri no Brīvības bulvāra pie Esplanādes līdz Pērnavas ielai un atpakaļ.

Braucējiem netiks kontrolēts laiks vai ātrums, tādējādi uzsverot, ka iela ir draudzīga visiem. Tiem, kam nebūs savu personīgo skrituļslidu, būs iespēja tās noīrēt starta vietā (Brīvības bulvārī pretī Esplanādei jau no plkst. 19.00). Iznomāt varēs skrituļslidas, ķiveres un aizsargus, longbordus un skrejriteņus. Nomas maksa slidām, longboardiem un skrejriteņiem 10 eiro, ķiverēm četri eiro un aizsargiem trīs eiro (lai izīrētu inventāru, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam). Tomēr jārēķinās, ka inventāra daudzums būs ierobežots.

Brauciena organizatori aicina dalībniekus neaizmirst par drošību un lietot aizsargķiveres, elkoņu un ceļu sargus, turklāt dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, tie ir jālieto obligāti.

Atgādinām, ka dalībnieku drošības apsvērumu dēļ piedalīties ar velosipēdiem un motorizētajiem transportlīdzekļiem (tostarp elektriskajiem velosipēdiem, skrejriteņiem, žiroskūteriem, u.tml) ir aizliegts.

Tāpat pasākuma organizatori aicina brauciena dalībniekus tērpties koši un tērpā izmantot lampiņas, jo tādejādi brauciens būs spilgts un pamanāms, kā arī interesantāk tērptajiem būs iespēja pretendēt uz balvu kādā no nominācijām, kas tiks piešķirta par noformējumu. Nominācijas titulus varēs iegūt tikai tie, kas būs iepriekš reģistrējušies un startēs ar pasākuma numuriem.

Bērni vecumā līdz 16 gadiem pasākumā varēs piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem.

Reģistrācija

Reģistrācija dalībai pasākumā tiešsaistē iespējama līdz 29. septembra plkst. 10.00 portālā www.naktsbrauciens.lv.

Reģistrēties braucienam varēs arī pasākuma dienā, 29. septembrī, no plkst. 17.00 līdz 22.00 īpašā centrā Esplanādē. Turpat būs iespējams saņemt arī numuriņus.

Uzmanību! Izmaiņas! Numuru izņemšana Domina Shopping Sportland veikalā šodien nenotiks! Numurus varēs saņemt uz vietas Esplanādē 29.septembrī no plkst. 17:00 - 22:00.

Trase

Starts tiks dots plkst. 23.00 Brīvības bulvārī, pretī Esplanādei. Turpat atradīsies arī finiša zona. Taču ierasties varēs daudz agrāk – jau plkst. 21.00 Esplanādē noritēs dažādi pasākumi (tostarp arī priekšnesums uz skrituļslidām un izskanēs motivējošas runas), noritēs numuriņu izsniegšana un darbosies inventāra nomas punkts. Taču pēc brauciena dalībniekus gaida muzikāls apsveikums un apbalvojumi dažādās nominācijās.

Trases maršruts: Brīvības bulvāris (no Esplanādes) – Brīvības un Pērnavas ielu krustojums – atgriešanās Esplanādē.

Foto:

Dalība pasākumā ir bez maksas!

Ar brauciena noteikumiem un maršruta shēmu var iepazīties arī portālā www.naktsbrauciens.lv.

Pasākuma programma:

29.09.2018

Pasākuma centrā Esplanādē:

17.00 - 22.00 Reģistrācija uz vietas un dalībnieku numuru izņemšana

19.00 – 22.00 inventāra noma

21.00 Aktivitātes dalībniekiem

23.00 Starts braucienam ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem

00.30 Apbalvošana nominācijās

01.00 Pasākuma noslēgums

Nominācijas:

  • Spožākais dalībnieks
  • Oriģinālākais dalībnieks
  • Atraktīvākais dalībnieks
  • Gaumīgākais dalībnieks
  • Krāšņākais pāris (organizatoriem ir tiesības papildināt nomināciju skaitu līdz pasākuma dienai)

Lai piedalītos nomināciju konkursā par interesantākajiem Nakts brauciena tērpiem, dalībnieki aicināti savu kandidatūru reģistrēt informācijas teltī, kur visi pretendenti tiks nofotografēti, lai žūrija vakara gaitā varētu izvēlēties interesantāko un košāku tērpu īpašniekus.

Lasiet arī:

Pasākuma „Brīvības ielas nakts brauciens” laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Brīvības ielas Nakts brauciena laikā slēgs un ierobežos satiksmi

Foto:

Pasākumu rīko biedrība “Baltic Events” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.