Kā noritēja iedzīvotāju forums – skatieties tiešraides ierakstā

4. Decembris, 2017

Te publicēts 29. novembrī notikušā iedzīvotāju foruma “Rīga dimd – iedzīvotāju runā, domā, dara” tiešraides ieraksts.


Forumā kopskaitā piedalījās vairāk nekā 200 rīdzinieki, tajā skaitā 104 nevalstisko organizāciju pārstāvji, 96 aktīvie iedzīvotāji, kā arī pašvaldības institūciju darbinieki, kuri kopīgās diskusijās darba grupās, identificēja konkrētas problēmas, pauda ierosinājumus un piedāvāja risinājumus.

Šis bija jau astotais Rīgas iedzīvotāju forums “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, kuru organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse”.

Departaments izsaka pateicību foruma iedvesmu stāstu vēstnešiem, paneļdiskusijas dalībniekiem, kuri diskutēja par nesen veikto pētījumu “Sabiedrības integrācija Rīgā 2017”, kā arī ikvienam, kurš aktīvi iesaistījās grupu - “Piederības sajūta Rīgai”, “Pilsoniskā līdzdalība Rīgā”, “Sabiedrības un pašvaldības komunikācija Rīgā” darbā.

Ar pētījumu “Sabiedrības integrācija Rīgā 2017” no 5. decembra varēs iepazīties Departamenta tīmekļa vietnē www.iksd.riga.lv. Arī iedzīvotāju foruma grupu darba apkopojums būs pieejams šajā pašā tīmekļa vietnē.

Par tiešraides ierakstu - tā kā foruma laikā tiešraidē bija tehniskas problēmas un tiešraides pārrāvumi, informējam, ka ierkastā tehniskās problēmas ir fiksētas šādos laikos: 1:12:39; 1:20:51; 1:22:01; 2:15:29; 3:30:30; 3:35:54. Foruma organizatori un tiešraides tehniskie nodrošinātāji atvainojas par sagādātajām neērtībām.