Kā mainīsies Krasta iela? (FOTO)

23. Aprīlis, 2019

Par lielāko izaicinājumu Rīgai un rīdziniekiem šogad kļūs Krasta ielas remonts – tiks remontēts gan ielas segums, gan apmales.


Jauns ceļa segums tiks uzklāts visas ielas garumā.

Tāpat ar veloceliņu tiks savienotas divas promenādes – Spīķeru un Ķengaraga.

Posmā no Dzelzceļa tilta līdz Salu tiltam ceļa segums ir ļoti neapmierinošā stāvoklī par spīti tam, ka Krasta iela ir viena no maģistrālēm, pa kuru atļauts braukt kravas transportam. Tas nozīmē, ka šī ceļa uzturēšana kārtībā prasa lielākus izdevumus un vairāk darba, nekā citas ielas.

Ielas malā tiks veikti apzaļumošanas darbi: tiks sakārtoti zālāji un apstādījumi.

Būvdarbu zonā – no Ogres ielas līdz Salu tiltam – abos braukšanas virzienos slēgtas malējās labās joslas un satiksme tiks nodrošināta pa divām braukšanas joslām katrā virzienā.

Satiksmes ierobežojumi tiks ieviesti arī Krasta ielas vietējās satiksmes joslās, bet tiks nodrošināta piekļuve visām ielai piegulošajām teritorijām.

Būvdarbu zonā tiks noteikts maksimāli atļautā braukšanas ātruma ierobežojums – pamatbrauktuvē 50 kilometri stundā, bet vietējās satiksmes joslās – 30 kilometri stundā. Automašīnu novietošana Krasta ielā būs aizliegta.

Remontdarbu laikā satiksmes organizācijas izmaiņas tiks veiktas atbilstoši būvdarbu veidiem un to dislokācijai. Nepieciešamības gadījumā, atsevišķi darbi tiks veikti nakts laikā un šādās situācijās satiksme var tikt ierobežota līdz vienai braukšanas joslai katrā virzienā.

Sākotnēji plānots veikt ielas apmaļu demontāžu, nofrēzēt veco asfaltbetona segumu, sagatavot brauktuves pamatni un divās kārtās ieklāts jaunu asfaltbetona segumu.

Būvdarbus plānots pabeigt šā gada vasarā.

Lasiet arī:

Uzsāks Brasas pārvada pārbūvi; slēgs transportlīdzekļu kustību virzienā uz centru

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv