Kā Jāņos strādās dežūrārsti?

20. Jūnijs

Dežūrārsti brīvdienās pacientus pieņems ambulatori sestdien, 22. jūnijā un pirmdien, 24. jūnijā. Pacientu pieņemšanas laiks dažādās medicīnas iestādēs atšķiras.


Pie dežūrārstiem "Rīgas veselības centrā" varēs doties no plkst. 8.00 līdz 15.00. Filiālēs "Ziepniekkalns" un "Bolderāja" sniegs pakalpojumus pieaugušajiem un bērniem, pieņemšana tikai pieaugušajiem būs atvērta filiālē "Iļģuciems" un tikai bērniem - filiālēs "Imanta" un "Ķengarags".

 Filiāļu adreses un tālruņa numurus uzziņai var atrast "Rīgas veselības centra" portālā www.rigasveseliba.lv, sadaļā "Kontakti".

Atgādinām, ka Rīgas Dzemdību nams sniedz medicīnisko palīdzību dzemdētājām un grūtniecēm visu diennakti, neatkarīgi no tā, vai ir svētku vai darba diena. Ambulatorās nodaļas brīvdienās ir slēgtas, nepieciešamības gadījumā ir jāvēršas pie neatliekamās medicīniskās palīdzības.

Pirmssvētku un svētku dienās - no 22. līdz 24. jūnijam Nacionālais veselības dienests atgādina par iespēju saņemt medicīnisko palīdzību brīvdienās.

Medicīnisko konsultāciju saistībā ar vienkāršām saslimšanām var saņemt visu diennakti, zvanot pa ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni: 66016001.

Pa šo tālruni pieredzējuši ārsti sniegs medicīniskas konsultācijas cilvēkiem, kuriem nepieciešama ģimenes ārsta konsultācija, atbildēs uz sūdzībām par veselības problēmām, kas radušās ārpus ģimenes ārsta prakses darba laika.

Ar speciālistiem piedāvā sazināties pa tālruni arī gadījumos, kad ir šaubas par to, vai palīdzība ir nepieciešama steidzami vai arī to var saņemt jau pēc svētkiem pie sava ģimenes ārsta.

Rīgā un citās lielajās pilsētas valsts finansēta dežūrārstu palīdzība būs pieejama dažādās vietās. Dežūrārsts sniedz medicīnisko palīdzību ģimenes ārsta kompetences ietvaros. Pacienta maksa par vizīti šajā gadījumā ir 1,42 eiro. Uz mājām dežūrārsti nedodas.