Kā izgatavot egļu mantiņas savām rokām: Rīgas Jauno tehniķu centra mākslinieces instrukcija

22. Decembris, 2017

Līdz Ziemassvētkiem ir atlicis pavisam nedaudz, tāpēc, ja vēl neesat sākuši radīt svētku atmosfēru sev apkārt, ir īstais laiks, lai sāktu ar to nodarboties. Kopā ar Rīgas Jauno tehniķu centru mēs iemācījāmies izgatavot elegantus rotājumus mājām, tāpēc tagad dalāmies šajā procesā arī ar jums: tas ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar bērniem, savukārt nepieciešamie materiāli atradīsies ikvienam.


Liene Bizūne, rotājuma autore un keramikas un papīra plastikas pulciņu vadītāja

“Katram pulciņam ir sava programma un apmācība ilgst divus gadus. Bērni sāk ar visvienkāršāko, bet beidz ar grūtākiem darbiem, kad viņiem rodas arvien vairāk savu ideju. Piemēram, vecākajām meitenēm pašlaik ir pašām sava izstāde. Piedalīties stikla plastikas un keramikas pulciņos var no pirmās klases, bet centrā ir nodarbības arī jaunākiem bērniem: piemēram, Lego un deju pulciņus var apmeklēt jau no 4 gadu vecuma.”

Rīgas Jauno tehniķu centra nodarbības līdzfinansē Rīgas dome – tas nozīmē, ka vecākiem ir jāveic tikai simbolisks līdzdalības maksājums. Nodarbības centrā norit katru dienu: tehniskajos, mākslinieciskajos, sporta un valodu pulciņos.

Sīkāka informācija un nodarbību sarakts atrodams portālā