Kā ar ar fototerapiju izārstēt ādas saslimšanas?
Rīgas 1. slimnīcā pieejama UV terapijas kabīne "Waldmann"

6. Decembris, 2018

Rīgas 1. slimnīcas Dermatoloģijas un ST slimību klīnika var lepoties ar jaunu, modernu, mūsdienu prasībām atbilstošu fototerapijas iekārtu. Tā ir kabīnes tipa – ražotājs "Waldmann", Vācija. Ar šīs iekārtas palīdzību tiek veikta UVB fototerapija un PUVA terapija jeb fotoķīmijterapija.


Klīnikas dermatologiem jau ir ilgu gadu pieredze šo metožu izmantošanā ādas slimību ārstēšanā.

UVB fototerapija visbiežāk un ar augstu klīnisko efektivitāti tiek lietota psoriāzes jeb zvīņēdes ārstēšanas gadījumos.

Ar šo metodi klīnikas dermatologi ar labiem panākumiem ārstē vitiligo, atopisko dermatītu, hronisku ekzēmu, un citas hroniski norisošas, niezošas ādas slimības.

Fotoķīmijterapiju izmanto ļoti smagu ādas slimību eritrodermisku formu gadījumos.

Foto: publicitātes

Ar jauno fototerapijas iekārtu iespējams nodrošināt kvalitatīvas, pacientam drošas ārstēšanās procedūras. Ultravioletā starojuma deva tiek nozīmēta pēc atbilstoša lietošanas protokola un kabīnē esošie fotometri kontrolē, lai pacients saņemtu precīzi nozīmēto devu. Svarīgi, ka ir iespējams viegli aprēķināt kopējo ārstēšanās kursa laikā saņemto ultravioletā starojuma devu, tādējādi mazinot iespējamās blakusparādības.

Jaunajā kabīnē pacientam būs daudz komfortablāk saņemt procedūru- ir uzlabota ventilācijas sistēma, ir drošības aproce un pacients pats jebkurā brīdī nepieciešamības gadījumā var pārtraukt procedūru.


Pierakstīties pakalpojumam var elektroniski vai pa reģistratūras tālruni +371 67366323.

Lasiet arī: 

9 jautājumi dermatovenerologam. Par ko kautrējamies runāt…