Junioru kērlingisti dosies cīņā par piekto starptautiskā turnīra “Riga Junior Open” titulu

31. Oktobris, 2018

Novembra pirmajā nedēļas nogalē 2. - 4.novembrī Rīgā, Kērlinga hallē norisināsies starptautiskais junioru kērlinga turnīrs “Riga Junior Open 2018”, dalībnieku vidū arī septiņas komandas no Latvijas. Turnīrs notiek pieto gadu pēc kārtas un pulcē 10 komandas no dažādām valstīm.


Šogad turnīrā neticami liels Latvijas junioru komandu skaits – septiņas. Tām pievienosies un konkurenci sastādīs pa komandai no Lietuvas, Krievijas un Čehijas.

Starp Latvijas komandām atrodama gan meiteņu nacionālā izlase ar Evelīnu Baroni priekšgalā, gan puišu izlase ar Krišu Vondu skipa pozīcijā, kuras janvāra sākumā pārstāvēs savu valsti pasaules junioru čempionāta B divīzijā.

Pagājušajā gadā pirmo reizi turnīra vēsturē tieši Latvijas komanda izcīnīja pirmo vietu. Šogad pretiniekos tikai trīs ārzemju komandas. Vai tas palīdzēs Latvijai iegūt titulu otro gadu pēc kārtas?

Sacensību uzvarētājs un 3.vietas ieguvējs tiks noskaidrots svētdien, 4.novembrī plkst. 14:00. Visas spēles klātienē Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121H jebkurš interesents var iet skatīties bez maksas.

Spēļu rezultāti

Turnīru rīko Latvijas kērlinga asociācija ar Pasaules kērlinga federācijas DAP programmas un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.