Jūlijā kultūrtelpā "Stropi" norisināsies pasākumi veltīti Imantam Ziedonim

13. Jūlijs, 2017

Jūlijs Rīgas kultūrtelpās “Stropi” pasludināts par “Z” mēnesi, jo sadarbībā ar Imanta Ziedoņa muzeju norisināsies dažādi pasākumi, tajā skaitā sarunas ar sabiedrībā zināmām personībām, pārgājieni ar vietējās apkārtnes izzināšanu, koncerti un iespēja iepazīt ekspozīciju no I. Ziedoņa muzeja krājumiem, kā arī iespēja dalīties savos atmiņu stāstos un piedalīties apkaimju muzeju veidošanā.


“Ziedoņa muzejs ir ceļš un viens no garākajiem dzejnieka Imanta Ziedoņa dzīves ceļiem ir vijies cauri Rīgai - 50 gadu garumā viņš ir dzīvojis Rīgā, iesaistījies tās notikumos, kultūras un sabiedriskajā dzīvē. Arī mēs, Ziedoņa muzejs, vēlamies iesaistīties Rīgas kultūras dzīves notikumos, lai dalītos ar Ziedoniskajām vērtībām un iepazīstinātu rīdziniekus ar Ziedoņa atstāto literāro mantojumu. Visa jūlija garumā kultūrtelpās “Stropi” varēs iepazīt gan Ziedoņa muzeju un tā krājumu, gan piedalīties savas apkaimes pētīšanā un muzeja veidošanā.” stāsta Dace Zariņa, Imanta Ziedoņa muzeja vadītāja.

Kultūrtelpas “Mans Mežaparks”, kas atrodas Atpūtas ielas un Jančevska prospekta krustojumā, apmeklētāji uz dzejniekam veltītiem pasākumiem aicināti katru trešdienas vakaru. Mežaparkā “Z” mēnesi ieskandinās ar dziesminieka Goran Gora koncertu.

Pasākumu programma pieejama šeit

Foto:

Foto: