Jaunās māmiņas tiek aicinātas uz bezmaksas lekcijām par bērnu veselību

25. Augusts, 2017

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Rīgas Centrālo bibliotēku projekta “Jaunajām māmiņām” ietvaros piedāvā nodarbības vecākiem par veselīgu uzturu, bērna fizisko attīstību un pirmās palīdzības sniegšanu mājas apstākļos.


Lekcijās tiks aplūkotas tādas tēmas kā veselīgs un līdzsvarots bērna uzturs, pirmā palīdzība mājas apstākļos, bērna fiziskā attīstība un stāja, kā arī māmiņu tiesības, sociālie jautājumi un jaunumi kosmētikā. Lekcijas ir piemērotas topošajām māmiņām un māmiņām, kuru bērni vēl nav sasnieguši piecu gadu vecumu.

Lekcijās par veselīgu un līdzsvarotu bērna uzturu apmeklētāji tiek informēti par bērnam atbilstošu un veselīgu uzturu laikā no dzimšanas līdz piecu gadu vecumam. Lekciju laikā tiks sniegta praktiska informāciju par organisma fizioloģiskajām izmaiņām un vajadzībām, kuras ietekmē ikdienas uztura izvēli, pastāstīts par zīdīšanas priekšrocībām, kā arī par uztura un kariesa saistību zīdaiņa vecumā. Lekcijas vadīs uztura speciālistes Līga Balode un Tatjana Tepo.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes