Jaunās māmiņas aicina uz bezmaksas lekcijām par barošanu ar krūti

7. Septembris, 2017

Projekta "Mēs par veselīgu Rīgu" ietvaros Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrībām „Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija” un „Vecāku apvienība KKM” rīko bezmaksas nodarbības „Zīdīšanas apmācības”.


Topošie un jaunie vecāki saņems gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas. Tiks apskatīti jautājumi par zīdīšanas sākšanu, ko darīt, ja sāp krūtis, kā noteikt vai bērniņam pietiek piena, kā rīkoties, ja tas pietrūkst, jautājumi par bērna piebarošanu, kā beigt bērna zīdīšanu un citas tēmas.

Pēc vecāku pieprasījuma tiks veidotas zīdīšanas konsultācijas mazās grupās - līdz trīs ģimenēm. Speciālists sniegs padomus par krūts zīdīšanu, māmiņai piemērotāko zīdīšanas tehniku un tās pozitīvajiem aspektiem, kā arī atbildēs uz aktuālajiem jautājumiem.

Kopumā no 2017. gada augusta līdz 2018. gada decembrim ir plānots organizēt 1156 nodarbības, vienas nodarbības apjoms ir viena stunda.

Papildus informācija pieejama portālā www.zidit.lv, www.kkm.lv un www.veseligsridzinieks.lv.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk