Jaunas atlaides un piedāvājumi Rīdzinieka kartes īpašniekiem

5. Decembris, 2018

“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem iespējams izmantot 10% atlaidi auto aksesuāru iegādei veikalā “ML-Serviss”, kā arī atlaides granīta pieminekļiem u.c. precēm uzņēmumā “Memoral”. Kopumā Rīdzinieka kartes īpašniekiem pieejamas jau vairāk kā 50 dažādas atlaides - no stomatoloģijas un medicīnas pakalpojumiem, līdz dažādām apmācībām.


Rīdzinieka kartes īpašnieki bez atlaidēm braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā saņem arī dažādus citus bonusus – 20% atlaidi “Rīgas satiksme” autostāvvietu pakalpojumiem, kā arī atlaides dažādu uzņēmumu precēm un pakalpojumiem – stomatoloģijai un dažiem medicīnas pakalpojumiem, sadzīves precēm, apmācībām, apbedīšanas pakalpojumiem, mikroautobusu nomai, izklaidēm, un daudz kam citam.

Rīdzinieka kartes īpašniekiem ir izdevīgāki maksājumi par medicīnas pakalpojumiem Rīgas 1. slimnīcā, Rīgas 2. slimnīcā, VCA medicīnas centros, atpūtas kompleksā Dzintarkrasts, un Rīgas Dzemdību namā.

Visas atlaides, kas pienākās “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem, var apskatīt mājaslapā www.ridziniekakarte.lv.

Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

Lasiet arī:

Kā brīvdienās braukt sabiedriskajā transportā par 60 centiem?

Kur dzīvo Rīgas "zaķi": top 5 maršruti, kuros 2017. gadā notverts visvairāk bezbiļetnieku