Jaunais klasiskās mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA aicina pieteikties brīvprātīgos

2. Aprīlis, 2019

Simfonisko orķestru festivāls RĪGA JŪRMALA, kas šovasar pirmo reizi Latvijā notiks no 19. jūlija līdz 1. septembrim Rīgā un Jūrmalā, aicina pieteikties brīvprātīgos. Visi interesenti aicināti pieteikties līdz 20. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu www.riga-jurmala.com.


“Šis ir vērienīgs notikums, kura sagatavošanai nepieciešams spēcīgs komandas darbs, entuziasms un ‘degošas acis’ ar vēlmi - īstenot radošas un ambiciozas idejas,” saka fesitvāla izpilddirektore Zane Čulkstēna.

Festivāla brīvprātīgie aicināti atbalstīt festivāla tapšanu un komandu ikdienas darbos - no komunikācijas un pasākumu plānošanas un organizēšanas līdz pat dažādiem citiem organizatoriskiem darbiem. Piedaloties festivāla tapšanā ikvienam būs iespēja redzēt festivālu no ‘otras puses’, iegūt pieredzi, strādājot ar nozares profesionāļiem, tikties ar māksliniekiem un būt klāt notikumos.

Pieteikties brīvprātīgā darbam festivālā RĪGA JŪRMALA var personas no 16 gadiem (personām no 16 līdz 18 gadiem būs nepieciešama vecāku atļauja), aizpildot pieteikuma anketu festivāla mājas lapā. Saņemtie pieteikumi tiks izskatīti un apstiprināti, sazinoties ar kandidātiem un aicinot uz klātienes tikšanos līdz aprīļa beigām.

Festivāla atklāšanas sezona aptvers četras nedēļas nogales, sākot no 21. jūlija līdz 1. septembrim, koncertiem norisinoties Latvijas Nacionālajā Operā un Dzintaru koncertzālē.