Jauna tradīcija - festivāls «SUPiāde» Rīgas pilsētas kanālā

2. Augusts, 2019

Sākusies elektroniskā reģistrācija Rīgas brīvostas SUP festivāla “SUPiāde 2019" karnevālam, kas šogad notiks pirmo reizi.


Rīgas svētkos no 16. līdz 17.augustam norisināsies Rīgas brīvostas festivāls "SUPiāde", kas Rīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus aicinās piedalīties fiziskās aktivitātēs uz ūdens ar īpašu skatu uz galvaspilsētu.Šī gada festivāla programmas jaunums piektdien, 16.augustā, plkst.17:00 - SUP dēļu paraugdemonstrējumi un karnevāls “Gaismas bruņinieku brauciens".

Notikuma vieta priekšnesumiem, kurus atklās individuāli un komandās, plānota Rīgas pilsētas kanālā, Kronvalda parkā, blakus Rīgas brīvostas pārvaldei. Izbrauciens jau plkst.19:00 notiks Bastejkalna virzienā.

Abos kanāla krastos tiks izveidota ērta atpūtas teritorija ar atrakciju laukumu un pasākuma zonām. Festivāla pilsētā ģimenes ar bērniem un pieaugušos aicinās iesaistīties izklaidējošos pasākumos. Vienlaikus pasākuma zonas nodrošinās ar "Street Food" tirdzniecības vietām.

Rīgas brīvostas ēkas krasta pretējā pusē ar bezvadu austiņu individuālo koncertu "Tālu tālu" uzstāsies grupa "Bur Mani". Elektrisko ierīču piešķiramais skaits koncertam plkst. 21:00 un plkst. 22:30 ierobežots!

Svētku kulminācija Kronvalda parkā plkst.22:00 strūklaku šovs "Ūdens stāsts mēness gaismā". Atkārtojums plkst 22:45.

Reģistrācija karnevālam "Gaismas bruņinieku brauciens" un vairāk informācijas interneta vietnē www.supiade.lv.

SUP(Stand Up Paddle) paraugdemonstrējumu dalībniekiem ieteicama minimāla pieredze un iepriekšēja reģistrācija.

Foto: publicitātes