Jau 68. reizi notiks tradicionālais starptautiskais boksa turnīrs „Rīga Open-2017”

23. Oktobris, 2017

No 16. novembra līdz 19. novembrim Rīgas Hanzas vidusskolā (Grostonas 5), notiks viens no senākajām boksa turnīriem Eiropā – „Rīga Open”, kas agrāk bija zināms kā „Knīša Kauss”, kas veltīts bokserim Arnoldam Knīsim.


Turnīrā piedalīsies vairāk nekā 100 sportisti no 12 valstīm: Zviedrijas, Izraēlas,  Igaunijas, Lietuvas, Gruzijas, Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Somijas, Īrijas, Polijas un Latvijas.

 18.novembrī no plkst. 12.00 notiks pusfināla cīņas, bet 19.novembrī no plkst. 12.00 risināsies fināla cīņas. 

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk