Jau 12. janvārī notiks starptautiski atzītais "Riga Street Food" festivāls

21. Decembris, 2018

12. janvārī Vecrīgā trešo gadu notiks ielu ēdiena festivāls jeb Riga Street food festival, kurā četrpadsmit Rīgas restorānu šefpavāri izies ielās, lai apmeklētājus sildītu ar aizvien radošākām nepieradinātās Latvijas garšām, kas drosmīgākas par restorānu ēdienkartēs sastopamajām. Pasākums notiks no 12:00 līdz 20:00 Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, sniedzoties līdz pat Līvu laukumam.


2019. gadā Riga Street Food Festival teritorija būs teju divreiz lielāka.

Kaļķu ielā būs sastopami ne vien pasaules līmeņa šefpavāri, bet arī starptautiski atzītais ielu mākslinieks Kiwie, ar kura palīdzību tiks akcentēta ēdiena un ielu mākslas mijiedarbība.

Foto: Riga.lv

“Katru gadu Live Rīga rīkotajiem pasākumiem vēlamies sniegt pievienoto vērtību un padarīt tos interesantākus, saistošākus. Tāpēc šogad šajā festivālā esam nolēmuši likt uzsvaru uz ēdiena un popularitātē augošās ielu mākslas simbiozi. Tas ir vēl viens aspekts, caur kuru parādīt, ar ko īpaša ir mūsu pilsēta. Īpaši tāpēc, ka Riga street food festival aizvadītajos gados ļoti iecienījuši arī ārvalstu tūristi,” skaidro RTAB valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča.

Izaicinājumu pieņēmuši un festivālā piedalīsies 3 Pavāru restorāns “Tam labam būs augt!”, Aprika, Aqua Luna, Centrālais Gastro tirgus, Entresol, Ferma, Garage/Osta, Hercogs, Kaļķu vārti, Kolonāde. Mūsu stāsti.., Le dome, Steiku Haoss, Tinto, Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā.

Jau ziņots, ka Riga Street Food Festival 2018. gada izskaņā Best Event Awards World apbalvošanas ceremonijā tika atzīts par trešo labāko publisko pasākumu pasaulē.

Žūrija novērtēja pasākuma unikalitāti, kas sper platu soli pretim teju neticamam balansam starp restorānu augstvērtīgo radošumu un finansiāli pieejamu piedāvājumu. Pasaules gastronomijas tūrisma kartē Riga Street Food Festival iezīmē Latviju kā īpašu galamērķi.

 Riga Street Food Festival pasākuma organizētājs RTAB (Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs) kā savas darbības un LIVE RĪGA zīmola vadmotīvu izvirzījis principu „Labi rīdziniekam - labi tūristam.“

Papildu informācija: Anna Blaua, RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja - anna.blaua@liveriga.lv, + 371 28442636, www.LiveRiga.com.

Lasiet arī: 

"Riga Street Food" atzīts par trešo labāko publisko pasākumu pasaulē

Kā aizvadīts ielu ēdiena festivāls? (FOTO)