Janvarī Rīga atklās slēpošanas sezonu (papildināts)

11. Decembris, 2018

Rīdzinieki aicināti piedalīties Rīgas slēpošanas sacensību sezonas atklāšanā! Pieteikumi tiek pieņemti portālā  www.sportlat.lv. Dalība - bez maksas!


Uzmanību! Laikapstākļu un sniega trūkuma dēļ sacensības tiek parceltas no 15. decembra uz 5. janvāri!

Foto: publicitātes

Sacensību dalībniekiem būs iespējams izvēlēties starp trim distancēm - 1,5 km, 3 km un 4,5 km. Finišā katru dalībnieku gaidīs krūze karstas tējas, bet uzvarētāju - vērtīgas balvas no sacensību sponsoriem. Slēpošanas sacīkšu cienītājus startā gaida no plkst. 10.00. Sacensību kārtas noritēs aptuveni ik pēc pustoras stundas no plkst. 11.00. Pirmie startēs jaunie dalībnieki (dzimuši 2005. gadā vai jaunāki). Bērniem tiek piedāvāta 1,5 km trase, tiem, kuri dzimuši laika periodā no 2002. līdz 2004. gadam - 3 km., pārējiem - 4,5 km.

Atzīmējam, ka sacensības bez maksas ir tikai tiem, кuri reģistrēsies iepriekš. Ja dalībnieks reģistrēsies sacensību dienā, tad bērniem cena ir 5 eiro, pieaugušajiem - 10 eiro.

Piedalīties sacensībās var gan pieaugušie, gan bērni, ar slēpošanas pieredzi vai bez, jo tā ir lieliska iespēja iepazīties ar Lucavsalas trasi. Atzīmējam, ka par bērnu veselību, fizisko un tehnisko sagatavotību atbildīgi ir vai nu vecāki, vai treneri. Sacensību norises vietā darbosies slēpju un cita sacensībām nepieciešamā inventāra nomas punkts. Taču organizatori atzīmē, ka, ja nebūs sniega (vai neizdosies to radīt mākslīgā ceļā), sacensības tiks pārceltas uz citām, sniegainākām dienām.

Sezonas atklāšana tiek rīkota ar Rīgas domes un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu sadarbībā ar klubu "SportLat".