Izsludina vasaras nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu nevalstiskajām organizācijām

14. Marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina vasaras nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu, kura rezultātā tiks piešķirti finanšu līdzekļi vasaras nometņu organizēšanai biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskām organizācijām, kas īsteno darbu ar bērniem un jauniešiem.


Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt biedrību, nodibinājumu un reliģisku organizāciju līdzdalību bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā, rīkojot bērnu un jauniešu interesēm atbilstošas vasaras nometnes.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnē www.e-skola.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”. Projekti jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5 līdz 5.aprīļa plkst. 16.00. Vienlaikus projektu pieteikumu elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu sandra.adomaite@riga.lv.

Konsultācijas saistībā ar konkursu var saņemt, sazinoties ar RD IKSD Sporta un Jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas nometņu projektu vadītāju Sandru Adomaiti pa e-pastu sandra.adomaite@riga.lv vai tālruni 67181246, kā arī ar galveno speciālisti Agnesi Kārkliņu pa e-pastu agnese.karklina@riga.lv vai tālruni 67181500.

Līdztekus tam interesentiem ir iespēja apmeklēt informatīvu sanāksmi, kurā varēs saņemt detalizētāku skaidrojumu par konkursa nosacījumiem un iesniedzamo veidlapu aizpildīšanu. Sanāksme notiks 23.martā plkst. 16.00 Rīgas Kongresu nama 401. telpā (K.Valdemāra iela 5).