Izsludina pieteikšanos tirdzniecībai pasākumā “Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā…”

21. Maijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos tirdzniecībai pasākumā “Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā…”, kas notiks Rīgā, 11. novembra krastmalā, 23. un 24. jūnijā.


Pasākumā paredzētas 30 sabiedriskās ēdināšanas tirdzniecības vietas, lai svētku svinētājiem nodrošinātu svētku mielastu, tajā skaitā siltus ēdienus, konditorejas izstrādājumiem, bezalkoholiskos dzērieniem un citu cienastu. Būs iespēja ierīkot arī 10 Jāņu zāļu un vainagu, kā arī pašaudzētu ogu tirdzniecības vietas. Tirdzniecības laiks noteikts no 23. jūnija plkst. 17.00 līdz 24. jūnija plkst. 4.30.

Šī gada pasākuma programma tiek veidota ar atsauci uz vēsturisko Daugavmalas tirgu, kas šajā Rīgas vietā atradās jau kopš 16. gadsimta, un darbojās līdz Rīgas Centrāltirgus izveidei. Krastmalā tiks iezīmētas vairākas stilizētas norises zonas, kas atbilst kādai vēsturiskā Daugavmalas tirgus vietai vai “placim”, piedāvājot daudzveidīgu muzikālo programmu un aktivitāšu kopumu dažādām auditoriju interesēm. Viena no pasākuma tematiskajām zonām Gadatirgus kafejnīcas un Miestiņa būdas – svētku stilistikā rotātas tirdzniecības zonas, kurās apmeklētāji varēs iegādāties tradicionālus svētku gardumus un dažādas alus šķirnes.

Pieteikties tirdzniecības vietām var tikai elektroniski, aizpildot nepieciešamos dokumentus un iesniedzot informāciju elektroniskajā sistēmā izbraukumatirdznieciba.lv no 24. maija plkst. 12.00 līdz 31. maija plkst. 23.00.