Izsludina pieteikšanos tirdzniecībai pasākumā “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!”

28. Maijs, 2018

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos tirdzniecībai pasākumā ““Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!”, kas šogad, Latvijas valsts jubilejas gadā, 11. novembra krastmalā notiks trīs dienas no 21. līdz 24. jūnijam.


Pasākumā paredzētas sabiedriskās ēdināšanas tirdzniecības vietas, lai svētku svinētājiem nodrošinātu svētku mielastu, tajā skaitā siltus ēdienus, konditorejas izstrādājumus, dzērienus un citu cienastu. Būs iespēja tirgot arī vietējo zemnieku un uzņēmēju ražoto preci, lai dotu iespēju pasākuma apmeklētājiem iegādāties veselīgu produkciju un degustēt dažādus ēdienus.


23.jūnijā paredzētas arī Jāņu zāļu, vainagu, kā arī pašaudzētu ogu tirdzniecības vietas.


Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pasta adresi pieteikumi@izbraukumi.lv no 28. maija plkst. 10.00 līdz 6. jūnija plkst. 12.00. Noteikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv


Tirdzniecības organizators ir SIA “Ideju institūts”, kontakti jautājumu gadījumā: tālrunis 67333784 (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00), e-pasts pieteikumi@izbraukumi.lv.