Izsludina konkursu par finansiālu atbalstu pasākuma “Ģimenes sporta diena” organizēšanai

21. Novembris, 2017

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu pasākuma “Ģimenes sporta diena” organizēšanai. Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kas saskaņā ar tās statūtiem savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu.


Konkursu rīko, lai nodrošinātu bezmaksas pasākumu ģimenēm ar bērniem, kā arī Rīgas domes Labklājības departamenta padotībā esošo bērnu un jauniešu centra bērniem. Pasākumā organizatoriem jāparedz mērķauditorijai piemērotas, daudzveidīgas sporta aktivitātes, sacensības, tehniskas un radošas darbnīcas.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami RD IKSD tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv sadaļā “Aktuāli”.

Pieteikumi konkursam jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5 līdz 4. decembra plkst. 17.00.

Papildinformācija: Kristaps Lejstrauts – RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta nodaļas galvenais speciālists, tālr. 67037249, mob. 29397867, e-pasts: kristaps.lejstrauts@riga.lv.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk