Izsludina četrus konkursus par finansiālu atbalstu sporta sacensību organizēšanai Rīgā

20. Decembris, 2018

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina četrus konkursus par finansiālu atbalstu sporta sacensību organizēšanai, tajā skaitā Pasaules un Eiropas čempionātu, tautas sporta, bērnu un jauniešu, kā arī starptautisku sacensību norisei Rīgā.


1.Pasaules un Eiropas čempionātu sacensību finansēšanas konkurss

Konkursu “Pasaules un Eiropas čempionātu sacensību finansēšanas konkurss” rīko, lai sekmētu augsta līmeņa sacensību norisi Rīgas pilsētā. Konkursā aicinātas piedalīties Latvijā atzītās Nacionālās sporta federācijas, kas organizē augsta līmeņa sacensības.
Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037245.

2.Tautas sporta sacensību finansēšanas konkurss

Savukārt konkursu “Tautas sporta sacensību finansēšanas konkurss” organizē, lai veicinātu iedzīvotāju iesaistīšanu aktīvās sporta nodarbībās, kā arī, lai sekmētu tautas sporta sacensību norisi galvaspilsētā. Tajā aicina piedalīties sporta organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu.
Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037245.
  

3.Starptautisku un nozīmīgu sacensību finansēšanas konkurss

Konkursu “Starptautisku un nozīmīgu sacensību finansēšanas konkurss” rīko, lai nodrošinātu un sekmētu starptautiska līmeņa un pilsētai nozīmīgu sacensību norisi Rīgā. Konkursā aicinātas piedalīties organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu.
Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037437.
 

3.Bērnu un jauniešu sacensību finansēšanas konkursu

“Bērnu un jauniešu sacensību finansēšanas konkursu” organizē, lai veicinātu bērnu un jauniešu sporta sacensību norisi galvaspilsētā. Konkursā aicina piedalīties organizācijas, kas rīko sporta sacensības un savu darbību veic Rīgas pilsētā.
Papildinformācija pieejama pa tālruni 67105352.
 

Sacensību norise jāīsteno laikā posmā no 2019. gada februāra līdz decembrim (ieskaitot).

 
Konkursu nolikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”. Pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 18. janvāra plkst. 11.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5.
 
3. janvārī plkst. 14.30 Rīgas Kongresu nama 214. telpā tiks rīkota informatīva sanāksme, lai organizācijām palīdzētu precīzi un atbilstoši nolikumam sagatavot pieteikumus, kā arī, lai sniegtu atbildes uz organizāciju interesējošiem jautājumiem konkursu sakarā.